Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kivizsgalnak ha nem Magyarorsz...

Kivizsgalnak ha nem Magyarorszagon lakom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Abban az esetben ha Szlovákiában lakom viszont Magyarországon dolgozom ami azt jelenti hogy van adó és taj kartyam is és ki szeretnem magam vizsgaltatni Magyarországon akkor gond nélkül kivizsgalnak vagy a beutalot ha kell kérnem adnak e nekem vagy azt Szlovákiában kell kérni? Nem vagyok ilyen dolgokban sajnos jártas mivel még nem kellett ilyen miatt aggódnom. A válaszokat előre is köszi
2018. febr. 28. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmész a háziorvosodhoz Magyarországon és kérsz beutalót.


Vagy magánúton kutya nem kér tőled semmit.

2018. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy magánklinikára mégy és mindent megcsinálnak csak ki kell fizetni. Nem olyan nagyon vészes. Én most januárban voltam otthon (külföldön lakom) vérvételen és 10.000-ért levették a legkomplexebb véreredménynek megfelelő vérmennyiséget. Este már meg is volt az eredmény. Voltam komplex hasi-uh-n is (epe, máj, vese, nőgyógy., gyomor, belek...), 6000Ft, 5perccel a vizsgálat után a kezemben volt az eredmény. Megéri!
2018. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!