Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olyat lehet csinálni, hogy...

Olyat lehet csinálni, hogy beutal a háziorvos a kórházba és te nem mész be?

Figyelt kérdés

Az enyém még egy kis hasfájással is be akar küldeni.

Hiába mondtam, hogy vírus, meg hőemelkedésem is van, 3 nap alatt elmúlik, nem...

Beutalt kivizsgálásra a kórházba, ott megcsinàltak minden felesleges szart (petefészek uh, szemfenékvizsgálat stb.). Találtak 38 feletti lázat, meg magas fehérvérsejtszámot... A zárón is az van, hogy vírusfertőzés. Ráadásul ezért bent tartottak "megfigyelésen", a nővér mondta, hogy azért várják meg a 3-4 napot, mert így fizet a tb.


Többet ilyen miatt én biztos nem megyek be. Ráadásul a szüleim meg kitalálták, hogy csak kamuztam, mert "nem találtak semmit".


2018. ápr. 29. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt hozzátenném, hogy kicsit ki is voltam száradva torokfájás, hőemelkedés miatt és megittam ilyen napi 6-7 litert, a kórházban is.

Anyám meg ezt megmondta neki, erre lehet cukorbetegség, biztos infúziót is kötnek be... Nem volt vészes, egyáltalán.


Nem tudom miért nem írt mondjuk ki arra a hétre, vagy pár napra, mert a kórházban mindent lehetett a kisbabák mellett, csak pihenni nem.

2018. ápr. 29. 21:23
 2/4 Bazita ***** válasza:
Hogy érted pontosan a kérdést? Hogy lesz-e következménye? A kórházban nem, ott a beutaló alapján csak időpontot adnak. A háziorvosodnál már lehet belőle gáz, mert ő meg elkérheti tőled a záró jelentést.
2018. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Minek mész orvoshoz, ha te előre megmondod mi bajod van?

6-7 liter folyadék ivása lehet cukorbetegség jele.

Valóban x napig bent kell maradni, hogy fizessen az OEP nekik, de ez nem a te dolgod, maximum a saját felelősségedre elmehetsz.

Gond akkor lehet belőle, ha később emiatt komolyabb bajod lesz és a háziorvos megkérdezi, hogy miért nem tettél eleget annak, amit ő ajánlott, főleg, ha gyakori.

2018. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen xd es konkretan l*basztak xd es fel akartak jelenteni😎😂😂
2018. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!