Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvási ciklus helyre állítása...

Delavega kérdése:

Alvási ciklus helyre állítása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, hogy lehet helyre hozni az alvási ciklust? nekem nagyon eltolódott az alhatnékom hajnali 4re csúszott el, és ha alszok, akkor sokáig.tippeket ötleteket várok, köszönöm előre is.

2017. nov. 17. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb és leghatásosabb módszer szimplán annyi, hogy nem fogsz hajnalni 4-kor elaludni, hanem megvárod az aznapi esti 8-9 órát. Garantáltan elfogsz aludni ha addig fent maradsz. Utána meg csak figyelni kell, hogy többet ne maradj fent olyan sokáig vagy ne legyen belőle rendszer.


A másik az, hogy kemény fizikai munkát fogsz végezni este 8-9-ig. Addigra annyira elfáradsz, hogy elalszol.

2017. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is így vagyok :D


Mint látod most válaszolok neked éjjel háromnegyed egykor


Amúgy az egyes válaszolónak igaza van szerintem is az lehet a megoldás a bajunkra :)

2017. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vicces, Sziasztok! mind két lehetőséget ki próbálom, mert ez kb 3 napja tart, eddig ha este volt, el tudtam aludni, most meg nem vagyok fáradt, se este 7kor se 10kor, aztán mikor esek mély zuhanásba? hajnali 4 körül, egészen 9ig ha nem ébredek fel, pánik betegségemre szedek bogyót, ami szintén az alvást segítené, de mintha mostanában nemsokat hatna, lehet neki kellene állnom a szobabicajozásra, hogy hullára fárasszam magam.Köszönöm hogy válaszoltatok, így ismeretlenben is. :)
2017. nov. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!