Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sérvműtétem lesz, mikor illik...

Sérvműtétem lesz, mikor illik az általam gondolt hálapénzt odaadni a doktor úrnak? Műtét elött vagy után, mennyire ciki ha csak 50 ezret tudok adni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Utána.

Ha te szánsz rá annyit,akkor adjál 50.000-et,a doki biztos nem fogja cikinek találni.

2018. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

50000 forintot biztos nem. viszont volt olyan ismerősöm, akit megszégyenített az orvos mert a kis nyugdíjából keveset tudott volna adni. Majdnem kiröhögte, és gúnyosan annyit mondott. "köszönöm, nem kávézok"


Tudod mi a ciki? hogy azért mert elvégzik azt a ami kötelességük, tízezreket várnak el zsebbe. Na ez a ciki. És az emberek szoktatták rá erre a baromságra őket. Ennyi erővel a tanárok is kérhetnék a hálapénzt, meg a bolti eladók...

2018. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Miért kéne bármit is adnod? :D Én oha nem adtam semmit és nem is fogok.


Svájcban élek, itt pl. ezért simán kirúgják az orvost (adómentes jövedelem = pénzügyi csalás) a kamarából, de még téged is elővesznek - jogosan.

2018. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"50000 forintot biztos nem. viszont volt olyan ismerősöm, akit megszégyenített az orvos mert a kis nyugdíjából keveset tudott volna adni. Majdnem kiröhögte, és gúnyosan annyit mondott. "köszönöm, nem kávézok" "


Ez a sztori ugyan még hány helyen fog felbukkanni? Egy kicsit kezd unalmas lenni. Valami hülye kitalálta, és azóta terjed, és érdekes módon mindenkinek az "ismerősével" történt.

2018. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit vártál név szerint kiírom az illetőt? Attól hogy mások átvették, sajnos még igaz.... Vagy nem átvették, hanem nem egyedi eset. Az illetőről biztosan tudom hogy nem hazudott.
2018. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

3-mas. Ez totál kamu. Ugyanis, ha utána adod, és "nem azért,hogy jobb ellátást kapj", akkor van itt egy kiskapu, így ez nem bűncselekmény, így nem is veszik elő se a pénz adót,sőt az orvost se. Ezt tekintsük ajándékozásnak.


Ha előre adod,hogy jobb ellátást kapj, na az tényállásszerű vesztegetés, de az első variáció nem.

2018. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!