Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova fordulhatok ilyen esetben?

Hova fordulhatok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Már két hónapja köhécselek, olykor enyhe fehér váladékkal. Pár hétre rá megjelent egy olyan tünet, hogy bal oldalt a torkomnál idegen testet érzek, illetve néha nyelésnél egy furcsa nyilaló fájdalmat érzek, olykor ez a fájdalom a fülemig terjed. Egyébként meg teljesen betegség érzésem van, az állkapcsom is fáj két oldalt, meg fáradt is vagyok.


Háziorvosnál kétszer is voltam, elősször elküldött vizsgálatokra: labor, ekg, tüdőszűrés. Ezek nem mutattak elváltozást, csak a monocita érték volt kicsit magasabb (8% helyett 11%). Másodszor mikor visszamentem, hogy ennek ellenére nem múlnak a tünetek, azt mondta, hogy biztosan nincs semmi bajom, és nem küldött tovább kivizsgálásokra. Viszont mostmár nagyon nem érzem jól magam, kétszer is haza kellett jöjjek hamarabb munkából. Lázam viszont nincs, így nem hajlandó további vizsgálatokra küldeni...


Mit tudok tenni? Teljesen el vagyok keseredve.



2018. jún. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fülészeten voltál már? Talán fogászat sem ártana, nincs-e gócos fogad.
2018. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fül orr gégészetre bejelentkeztem, de még 2 hét mire mehetek. Fogorvost is keresek akkor. Köszönöm a választ, nagyon félek, hogy valami nagy baj.
2018. jún. 14. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Manduláid rendben vannak? Az is okozhatja.
2018. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!