Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan ír ki az orvos nyugtatót?

Hogyan ír ki az orvos nyugtatót?

Figyelt kérdés
Szóval arra vagyok kíváncsi hogy ha én kiskorúként egyedül bemegyek a háziorvosomhoz és elmondom neki hogy stresszes vagyok és szeretném ha kiírna valami nyugtatót, akkor ő ki fogja nekem írni és ki tudom váltani a gyógyszertárban? Itt mit kell mondani egyáltalán az orvosnak? És nem fog a szüleimnek szólni, vagy ezt más nem tudja meg ugye?

2018. jún. 26. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fog kiírni ilyenre nyugtatót, minden második tini "stresszes". Járj el sportolni, keress valami hobbit, amin levezeted a fölös energiáid.

Rosszabb esetben ki is röhög, nyugtatót nem pitiáner problémákra írnak ki, hanem már mentális betegség szintű problémák esetén.

2018. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha kiskorú vagy akkor a szülő is kell hozzá...Nekem akartak felírni,de anyám nem ment bele meg én sem akartam gyógyszert szedni.Nagyon rá lehet szokni mint a drogra és soha nem szabadulsz tőle utána vagy csak nagyon kemény harc árán.Hidd el nem éri meg.

Anyukám húsz éve szed ilyen gyógyszert és nem tudja letenni mert ha nem veszi be akkor rosszul van...

2018. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!