Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most miért így csinálta az...

Most miért így csinálta az orvos? Fiú vagyok az orvosom nő! Nemrég mikor elmentünk oltásra akkor az orvosom nem kérdezett semmit csak annyit mondott hogy huzzam le a gatyám!

Figyelt kérdés
És igen a seggembe adta be az injekciót! Pedig máskor mindíg megkérdezte hogy hová kérem!
2018. jún. 28. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Azóta kamasz lettél és tetszel neki.
2018. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah és még amit elfelejtettem írni az orvosom utána egyből csak úgy elkűldött nemi vizsgálatra! Nem tudom miért, lehet csak egy alap vizsgálat de mért most kell!
2018. jún. 29. 08:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a szokásos itt.
2018. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komolyan beveszitek ezt a kamu szart?! Jézusom...


Kérdező, foglald el magad értelmes dolgokkal, pl. kapálhatnál bromságok kitalálása helyett.

2018. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát kétlem,ha csak oltásra megy az osztály,akkor neked is az oltást oda fogja beadni ahova a többieknek,azt pedig a karban szokták.


Onnan gondolom,hogy osztállyal mentél orvoshoz,mert többes számban írtál.

Ha csak oltásra mentek akkor csak oltást kaptok és nem fog sehova elküldeni a doki.

2018. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!