Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok nagy része szeret...

Az orvosok nagy része szeret nyegle válaszokat adni a feltett kérdésre?

Figyelt kérdés

Voltam az orvosnál,és kérdeztem tőle,hogy az aranyér kenőcs amit felirt úgy fejti-e ki a hatását,hogy viszkető, égető érzést kelt,mivel úgy érzm nem hat.Erre ő visszavágott honnan tudja nem használta.A kérdésemmel azt akartam kérdezni ez

a mellékhatások között szerepel-e,nem arra voltam kiváncsi használta-e vagy nem.A gyógyszerek mellékhatását attól tudhtaja.Egyébként lelkiismeretes,alapos és jó orvosról van szó,nem szokott barátságtalan lenni.Vissza is vett utána a hangnemből.Nem magyar az anyanyelve,lehet félreértette a kérdést.Meg túlterheltek is.



2018. júl. 11. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Tévedés.Több ezer gyógyszer létezik,mindegyiknél fel van sorolva vagy 10-20 mellékhatás.Nem kell tudnia neki,melyik milyen mellékhtásokkal rendelkezik. Persze a gyakorikat valószínűleg tudják,mert a praxisuk során többen fordultak hozzájuk olyan panasszal,de nem kötelessége tudni. Van minden dobozban egy tájékoztató,azt el szokás olvasni. Abban kapsz rá választ.
2018. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,egyezek vele,hogy nem tudhatja mindegyiket fejből,de utána tud nézni,ott a számitógép,okos telefon.Meg van olyan orvosság ami először kellemetlenséget okoz használatnál,csak erre lettem volna kiváncsi tőle,hogy ez a helyzet áll-e fenn és,hogy ez normális-e vagy hagyjam abba a használatát.Ő csak jobban ért tőlem ezekhez a dolgokhoz.
2018. júl. 11. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért volt égő érzésed, mert még friss a seb, de ha már kezd gyógyulni, akkor ez majd elmúlik. Általában kell 1 vagy 2 hét is, hogy rendbe hozza a kenőcs.
2018. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy keverték ki a krémet,hogy nincs betegtájékoztató hozzá?
2018. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem keverték ki,gyógyszergyár gyártja.Volt hozzá tájékoztató azt irta ha viszketés jelentkezik hosszabb ideig akkor konzultálni kell az orvossal.Pont ezt tettem és arra kaptam a választ,hogy honan tudja,hogy így hat-e a krém nem használta.
2018. júl. 11. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!