Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véres vizelet mitől? Sima...

Véres vizelet mitől? Sima felfázás?

Figyelt kérdés

2 napja feltűnt, hogy elmentem pisilni és közvetlen utána újra elkellett mennem.. kicsit csípett, gondoltam felfáztam..

Tegnapra enyhült, sőt meg is feledkeztem róla. De ma reggel nagyon csípett, és azóta szinte csak vért pisilek.. a kérdésem az lenne,hogy mi is ez,van e rá orvosság ami recept nélkül kapható, ha nem akkor milyen orvoshoz forduljak? Nőgyógyász vagy házi orvos is jó? Az igazság az, hogy egy másik országban lakom, és ez meghaladja a nyelvtudásom..

24/L


2018. aug. 8. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Baktérium okozza. Urólógiára menj, mert a nőgyógyász is oda fog küldeni.
2018. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
urológus! Minél gyorsabban, mert ha már véres a vizelet, az nagyon nem jó. Ha be kell jelentkezni, akkor sürgősségire menj.
2018. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megmutatnám egy urológusnak.
2018. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben menj el a háziorvoshoz, aki beutalót ad vizeletvizsgálatra. Ha van lehetőséged és pénzed, ezt magánúton is meg tudod csináltatni. Ha baktériumot tartalmaz a vizelet, arra antibiotikum kell, amit sajnos csak orvos írhat fel. Jobbulást kívánok!
2018. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A sürgős orvosi ellátással csak az a gond, hogy az ausztriai magyar háziorvoshoz be kell jelentkeznem.. urologust magyart nem tudok.. kórházba pedig, hogy ezt elmagyarázzam,meghaladja a nyelvtudásom..valami amivel csökkenteni tudnám amig haza nem tudok menni?
2018. aug. 8. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszula, csalántea, cickafarktea, bő folyadék / szénsavmentes ásványvíz/.
2018. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!