Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm állandóan "nyávog",...

Kata1214 kérdése:

A barátnőm állandóan "nyávog", hogy vele van a baj mert ugyanis 13évesek vagyunk és már az oszt. -ban minden lány menstruál szinte köztük én is csak Ő nem. Hogyan nyugtassam meg vagy mit mondjak neki. Nem tudok neki mit mondani. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Sokan cukkolják ezzel hogy mien dedós.
2010. dec. 17. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

:D nekem majdnem 15 évesen jött meg szóval...no para!

15L

2010. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy örülne neki. Nem kell havonta betétezni/tamponozni, nem görcsöl a hasa.
2010. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mindenesetre köszi a válaszod...(:
2010. dec. 17. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
ÉN is már nagyon várom, hogy menstruáljak, én is 13 vagyok, akik meg beszólnak neki emiatt, akkor ő is szóljon vissza neki.
2010. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

már többször visszaszólt de nem ér semmit.

várod?:O

2010. dec. 17. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy utána meg vissza fogja sírni, mikor még nem volt meg neki.
2010. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő is ugyanúgy menstruálni fog, mint a többi lány. Sokaknak sokkal később jön meg. Lehet, hogy pont most érik meg a petesejt, és nemsokára megjön neki. Lehet, hogy éppen ebben a pillanatban kezd el a teste menstruálni. Bármelyik percben megjöhet neki...

Egyébként nincs elkésve. Rengeteg ( talán a lányok fele ) 13 év felett kezd el menstruálni. Úgyhogy ha most megjönne neki, akkor sokakat megelőz majd ;)


Ezt úgy írtam, hogy arra gondoltam nekem milyen vigasztalás esne jól :)

2010. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!