Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az anyám...

Mit csináljak, ha az anyám ezen így kiakadt? Hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés

Sosem engedte,hogy befestessem a hajamat,pedig évek óta utáltam a hajszínemet.Ezért megcsináltattam ombre stílusúra és amikor ma hazajött,elkezdett üvöltözni,hogy mit képzelek,hogy ilyet csináltatok az engedélye nélkül és hogy festessem vissza "normálisra" a hajamat.Ezután elkezdte a betanult szöveget,hogy mennyire elege van abból,hogy sose vagyok itthon és hogy minden hétvégén bulizok.Most elkezdte,hogy nyáron nem enged el sehova a városból és üvöltözik meg bunkózik.

Most miért olyan nagy dolog,hogy jól néz ki a hajam?

15L



2013. márc. 27. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk mert még csak 15 vagy és nem engedte meg?

Ezzel nem azt mondom, hogy nem oké, hogy szeretnél jól kinéző hajat. De ha eddig sem engedte meg, akkor azt hitted hogy most hirtelen rajongani fog érte???

2013. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy nem fog ugrándozni örömében,de azért nem kell így kiborulni.
2013. márc. 27. 15:32
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt 15 éves vagy...szerintem még ne nagyon ugrálj ilyen hajfestés dologgal, az ombre amúgy is elég gáz,mert egy lenövésre hasonlít sok esetben. Szólnod kellett volna neki szerintem,mégiscsak így illik.

A hétvégéidet pedig való igaz,nem bulizással kéne tölteni,legalábbis nem mindet.Az a baj veled is,mint a többi 15 évessel,hogy nagyon nagy az arcotok. Tetszik,nem tetszik,még majdnem gyerek vagy.Szépen viselkedj a szüleiddel, és inkább hanyagolj olyan kifejezéseket,hogy üvöltözik,meg bunkózik. Te bunkózol azzal,hogy így beszélsz róla. Nagyon gyerek vagy még ahhoz,hogy ekkora szád legyen... igaza van,ha nem enged sehová,hátha akkor megtanulod,hol a helyed.

2013. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Én már ott kiakadtam hogy minden hétvégén bulizol 15 évesen? Kicsit hisztisnek tűnsz. Jól el lett cseszve a nevelésed! Odamész bocsánatot kérni és talán ennyi energiát inkább a tanulásra fordíts, amennyit a szórakozásodra!
2013. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Az előzőeknek igaza van... mit képzelsz magadról? Szégyelld inkább magad.Gyalázat!
2013. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
De kis hisztis hülye vagy! Kérj bocsánatot anyudtól szerintem.
2013. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Milyen az az ombre stilusu haj????
2013. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Anyád helyében én csak az iskolába engednélek el ezután. Sem haverok, sem bulik. Semmi zsebpénz, semmi új ruha, sem telefon feltöltés. Majd ha tisztességesen viselkedsz és tanulsz, akkor lehetnek engedmények.

Amíg ő tart el, addig köteles vagy engedelmeskedni neki.

Nagyon elrontotta a nevelésed.

2013. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Persze,lehet szörnyen is csinálni az ombrét,de ha szépen van megcsinálva és olyan fodrász csinálta,aki ért is hozzá,akkor nem úgy néz ki,mint egy lenövés.

Attól,mert elmegyek a barátaimmal pár helyre és nem otthon ülök,mint valami depressziós csaj,akinek nincs élete,még nem vagyok olyan szörnyű...

Miért kérjek bocsánatot?!

Apa is látta a hajamat,ő vitt el fodrászhoz és csak annyit mondott,hogy neki édes mindegy,hogy néz ki a hajam.Anya miért nem tud simán csendbe maradni,ha normálisan nem tud beszélni velem?

A tanulmányaim hogy jönnek ide most?

Csak úgy tájékoztatásul közlöm,semmi gondom nincs a suliba,az átlagom 4.0 felett van és hamarosan nyelvvizsgára megyek,szóval felesleges szenvednem a sulival.

Azért nem kell írni,hogy oltogassatok,mert pont nem érdekel.

2013. márc. 27. 15:40
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
First world problem
2013. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!