Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Roaccutan kúra milyen hatással...

Roaccutan kúra milyen hatással van az edzésre nézve?

Figyelt kérdés

várhatóan milyen módon fog változni a test zsír/izom százalékos aránya a kúra kezdésétől számítva?


Jelenleg 18 éves vagyok. 68-70kg.

Kb 18% test zsír 40% izom. Korábban edzettem, de a kúra idején ismét kezdem.


A gyógyszer mellé lesz izület védő (NEM Forte), fehérje, calcium+magnesium, C-vitamin. Utóbbi 2 készítmény scitec termék a fehérje proteinbuzz. Ezen kívül fogyasztó öv, super fat burner és diétás étrend.


Van esélyem arra, hogy a testzsírom 8% körülire csökkenjen Úgy, hogy nem vesztek a súlyomból?


Egyébként az isotretionin milyen hatással van a konditermi edzésre? Volt aki azt mondta, hogy szinte már szteroidnak minősül



2018. szept. 7. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni az edzésedbe, de az isotretinoin hatásához pont hogy zsír kell. Ha most akarsz elkezdeni keményen gyúrni, inkább halaszd pár hónappal későbbre. Nekem edzés nélkül is fájtak az ízületeim, nem akartam volna mellé még sportolni. Ettől függetlenül beszéld meg a bőrgyógyászoddal, ő mit gondol, de így lehet hogy hiába fogod szedni, vagy 1-2 év múlva kiújul az aknéd. A kérdésed többi részéhez nem tudok hozzászólni.
2018. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!