Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nektek is feltűnt, hogy az...

Nektek is feltűnt, hogy az egészségügyben kb. csak a nyugdíjasok számítanak, a fiatalokat meg nem veszik komolyan?

Figyelt kérdés

Persze én is leszek öreg.


De nem értem, hogy attól, mert 20 éves vagyok, miért ne lehetnék beteg, vagy miért hiszik, hogy kamuzok, hogy ne kelljen iskolába menni... Aztán hoppácska majdnem meghalsz, de a nyugdíjas néniket komolyan veszik...


Utálom az egészet, meg mert iskolába jársz, ugyanolyan jogod van betegnek lenni. Arról nem beszélve hogy egyszer sem mentem kamuzni.


2018. szept. 14. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egeszségügyben dolgozom kb. 8 éve, de ezt még nem vettem észre.
2018. szept. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig nálunk ez van, iskolából lógó kamusnak gobdolnak.
2018. szept. 15. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban látja rajtad a tüneteket nem hisz annak. Milyen betegséggel nem vettek komolyan téged?
2018. szept. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán mert minden 2. tizenéves valóban kamuzik?
2018. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a nyugdíjastól több hálapénzre számít, a fiatalok körében egyre gyakoribb, hogy nem adnak.
2018. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hálapénzt a háziorvosnak is adni kellene? Én még sose adtam senkinek, azthittem csak ha kezelnek kórházban, műtét vagy hasonlóknál kell. Mondjuk nekem nem is nagyon kellett házihoz se menni, csak még középsuliba voltam párszor igazolásért:D
2018. szept. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak az egészségügyben, hanem úgy általában nem veszik komolyan a fiatalokat ebben az országban.


Ha fiatal vagy, nem lehetsz beteg, nem lehetnek problémáid stb.

Ez egy beszűkült, iszonyúan elmaradott társadalom.


egyébként meg az egészségügyben már szinte csak legalja maradt, az értelmesebb orvosok, nővérek külföldön vannak.

2018. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!