Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Betegség felsolgozása? SOS!

Daniella33 kérdése:

Betegség felsolgozása? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos a problémám a következő.

A keresztanyukám mindennel közelebb áll hozzám, azaz áll. A szüleim sosem mondták el, hogy rákos. Mikor megtudtam, mert halálos lett az ügy csak sírtam. Elment az életkedvet. Nem beszéltem vele, teljesen meg voltam ilyedve. Sokkolt a hír, miszerint bármikor meghalhat. Tíz éve kúzd a betegséggel, férje van, de gyereke nem. Nem is értettem, mert imádom őt. Olyan természete van, amit bárki irogyelne. Messze laknak Budapesttől de sokat voltam vele. Lejártam hozzá imádtam a kutyáit a keresztapukámat. Aztán újra beteg lett. A nagyimékhoz költözött, és haldokló Rt az emeleten. Mikor ezt megtudtam alig bírtam belépni sírás nélkül a nagyiékhoz. A tesóm nem tudja, nekem viszont a lelkem megszakad, mikor meglátom hogy a mamám idegesen rohan fel, anyukám este sír, apa nyugtatja, az öcsém tudatlan. Szétestek. Közben gimibe járok, tanulok, aztán sírok minden egyes szép számra. Megszakad a lelkem mert nem tudok rajta segíteni. Ma volt a szülinapja. Nem engednek oda hozzá, de jobb is. Messengeren beszéltem vele üzenetben, és nagyon úgy éreztem hogy búcsúzik. Képtelen vagyok feldolgozni, és imádkozok fél órát minden nap. Pedig nem vagyok vallásos. Egyszerűen én érzem magam betegnek. Lelkibetegnek.

Valaki valami ötlet. Nyugtató szó? Nagyon azükségem van rá. Anya mondta hogy beszéljek róla vele, de képtelen vagyok. Tudom hogy nagyon fàj neki. És nem tudom őt sebezni azzal, hogy panaszkodok. Nagyon fáj😭😭😭



#halál #betegség #rák #szomorú #fájdalom #felsolgozás #szeretlek szeretni foglak örökké
2018. szept. 16. 19:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Elment... Annyira hiányzik, nem tudom felfogni a hiányát. Köszönöm a válaszokat és a segítséget... Orvos szeretnék lenni, és segíteni olyan embereken mint ő. És ellenszert akarok találni, és tudjátok, jobb neki, hogy megkönnyebült annyi szenvedés után. Remélem, bárhol is vagy, tudod hogy rettenetesen szeretlek, és örökké a szívemben élsz❤️!
2019. febr. 8. 20:43
 12/12 A kérdező kommentje:

A csoda nem jött. A keresztanyukam távozott, és bármennyire is sajnálom, és sírok, örülök hogy többet nem fáj neki. Sajnálom a nagyszüleimet és öt is, hogy ezt át kellett elniűk. Senkinek sem kívánom. Rájöttem, hogy orvos szeretnek lenni. Olyan, aki olyan betegekkel foglalkozik mint Ő. Mert segíteni szeretnék. Annyira szeretlek❤️És örökké a szívünkben élsz.

2019.02. 04

2019. febr. 8. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!