Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol és milyen indokkal kaphatn...

Hol és milyen indokkal kaphatnék TELJES felmentést testnevelés órák alól gimiben?

Figyelt kérdés

11-es vagyok, és egy hónap múlva töltöm be a 18-at. Nincs semmi problémám, csak az osztály akikkel össze vagyunk vonva tesin kollektiven nem bír, és a tesitanárunk az ő osztályfőnökük aki szintén nem kedvel, állandóan beszólogat. Nincs szükségem erre a heti 3 órára velük, rendszeresen futok, nem vagyok túlsúlyos távolról sem, csak annyit csinál ez az óra velem, hogy görcsbe vágja a gyomrom és a napom többi részére is elkedvtelenít.

Az érdekelne hol, hogyan, kitől igényelhetnék teljes felmentést?



2018. okt. 9. 07:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szakorvostól. De a leírtak alapjan erre esėlytelen vagy!
2018. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
5%

és kollektíven miért nem bírnak? ezt érdekesebb lenne tudni, hátha még hasznos lehet a jövőben is számodra ... valami oka csak van.

pszichológusi/pszichiátriai javaslatra is kaphatsz elvileg felmentést, na de szal kellene tudni, mi a gond.

2018. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%

Sportorvos adhatna felmentést, de ott is hivatkozni kellene valamire, hogy sérült a térded, rossz a hátad stb... és ezt valami papírral vagy valamivel bizonyítani kéne tudni

csak úgy sehol nem osztogatják a felmentéseket

amúgy megtudhatnám, hogy mi az oka, hogy kb 30 ember kollektíven utál??

2018. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha van gyerekorvosod akkot mond el neki ezt, és a felmentést. Nekem adott ilyet de ugyan úgy be kellett járni tesire. Mozgás alól ad felmentést nem az óra alól
2018. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

Sehogy.

De ha sem egy egész osztály, sem a tanár nem bír téged, akkor ott veled van a gond.

2018. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Mert ha a sok hülye ugyan azt mondja, akkor az az igazság, mi?

Tetszik, hogy ítélkeztek miközben nem ismertek se engem se a helyzetet :D 2 más beállítottságú osztály vagyunk, én a művészetiben vagyok ők pedig az általánosban. Ott ha nem nézed az éppen aktuális meccset, nem vagy focirajongó akkor nem érsz semmit, ez így konkrétan elhangzott. Lehet túloztam és nem utálnak, de semmibe vesznek mert más az érdeklődési köröm. Az osztályomban meg mindenki imád kb szóval nem velem, hanem az ő intoleranciájukkal van a gond.

2018. okt. 9. 08:37
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy. Alapból veled probléma van ha ennyire nem bírnak téged, inkább ennek a megoldását kéne orvosolni.
2018. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De akkor kérdezem így:háziorvotól konkrétan hova kérjek beutalót ahol kiállíthatnak ilyen papírt?
2018. okt. 9. 08:38
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

"De akkor kérdezem így:háziorvotól konkrétan hova kérjek beutalót ahol kiállíthatnak ilyen papírt?"


Pszichiátria!

2018. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
ha semmi bajod, sehova ne kérj..
2018. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!