Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kihez kell fordulnom egyaltala...

Kihez kell fordulnom egyaltalan kell jeleznem hogy 31-en le fog jarni a tb-m?

Figyelt kérdés

Iden erettsegiztem augusztusban dolgoztam egy honapot majd egy masik helyre kerultem ahol nincs tb-m felhivtam a nav-ot ott azt nondtak hogy okt.31-ig ervenyes a diakom addig van tb-m is.

Most viszont ha lejar akkor magamnak kell fizetni. Kell ezt jelezni a tarsadalombiztosito fele? Ha igen akkor hova kell bemenjek? Az oep-be?



2018. okt. 26. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
NAV-hoz kell bemenned, de én úgy tudom csak december 15-től kell magadnak fizetni, erre majd kérdezz rá. Ott kapsz nyomtatványt, amit ki kell tölteni és csekket.
2018. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A járási hivatalban lehet kérni nyomtatványt hogy méltányosságból 1 évig a járási hivatal vállal át és amit mindíg újból lehet igényelni Így jogosult vagy rá.
2018. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok ismét. Itt a link a nyomtatvány letöltéséhez. [link] Az egészségügyi szolgáltatásra való jogosultsághoz.
2018. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NAV honlapjáról letöltheted a bejelentő lapot és ha van ügyfélkapud, akkor úgy is átküldheted.
2018. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a méltányosság szerintem szociális körülményekre való tekintettel jár, ha a család egy főre jutó jövedelme bizonyos összeget nem halad meg.
2018. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!