Hova kell fordulnom, ha szeretném kideriteni hogy miért nem esek teherbe, és van e egyáltalán peteérésem?

Figyelt kérdés

nőgyógyászhoz,vagy endokrinológushoz?

Féléve próbálkozunk a tesóval,tudom,ez szinte semmi,más évekig próbálkozik,de konkrétan engem az érdekelne,hogy teherbe tudok e esni,vagy van e valami gond?Van e peteérésem egyáltalán,meg a tüsző meg tud e repedni...stb erre lennék kiváncsi.

Össze-vissza ciklusom van,az elmúlt félévbe volt hogy 1 hónap kimaradt,de amúgy kb 1-2-3 hetet szokott késni,mikor hogy,sose volt rendszeres.Most jelenleg kereken 2 hete késik,tesztek negativak,a hasam görcsölget,meg a bal petefészkem.


2014. jún. 27. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
nődoki
2014. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Én első körben egy jó nőgyógyászhoz mennék.
2014. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Nőgyógyász bár általában egy év előtt még semmi indok rá.
2014. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én magamból kiindulva mindkettőt megejteném párhuzamosan. Tuti, ami biztos :) Nekem endo problémám volt, a nődoki nem tudott vele mit kezdeni (bár akart, de azt hagyjuk).
2014. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 blackdevilke válasza:
0%
Új kakasal próbáltad már?
2014. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

utolsó,nagyon poénos vagy.... azért mert te igy csinálod,más még nem.

A többieknek köszönöm.És ha csak azt szeretném megtudni van e peteérésem?Azt a nőgyógyász megtudja állapitani?Ha igen,hogyan?

2014. jún. 27. 20:02
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Én 4 hónap próbálkozás után mentem magán

nőgyógyász-endokrinológushoz (2in1 :) )...nem vártam meg az 1 évet..jól is tettem IR-t és PCOS-t állapított meg.

3-as kezelést elkezdtem és a következő hónapban már meg is fogant a kisfiam, 28. hétben vagyok.

Már van egy 2 éves lányom, Ő védekezés mellett fogant:)


Szóval Én nem sima nőgyógyászhoz mennék a helyedbe.

2014. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Nekem csak "sima" nőgyógyászom van,de nagyon alapos,nála szültem a fiamat.

Akkor kell keresnem egy endokrinológust.

2014. jún. 27. 21:09
 9/20 Manka68 ***** válasza:
Ha rendszertelen a ciklusod, akkor a hormonokkal van probléma, az pedig az endokrinológus szakterülete. De még azok közül sem mindegy, melyikhez mész, találni kell egy jót.
2014. jún. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A van-e ovulációd kérdésre házi módszerekkel is lehetne válaszolni, hőmérő, lh-teszt satöbbi. Sőt értelmesebb is lenne, mint mondjuk a vérvétel, mert neked aztán igazán nem fog értelmes választ adni pl. egy 21. napi hormonpanel. Lévén valszeg nem 7 nappal előtte ovuláltál.

Az hogy "késik" szintén értelmetlen. Késni csak az ovulációhoz viszonyítva tud, nem pedig az előző mesuhoz.

2014. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!