Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha kiderült hogy van TB-m...

Ha kiderült hogy van TB-m akkor ki kell iratkozzak ebben az esetben a Munkaügyiből?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egyetemi tanulmányaim (FOSZK) után nem tudtam elhelyezkedni és elkezdtem estin egy OKJ-t . Bementem a munkaügyibe ahol közölték nem jár a tb estin. Közben jött egy munkaszerződés a gyakorlati helyszínekről hogy a képzés ideje alatt (2év) biztosítva vagyok.

Ebben az esetben ki kell iratkoznom ?

20/L


2018. dec. 3. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van tanulói viszonyod akkor van TB is. ha se munka se suli akkor 45 nap a lejárat, utána büntet a NAV. Menj be mindenképp érdeklődd meg.
2018. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam de múltkor csak neztek rám hogy az estis az nem számít semmit. Sőt bent a nő nem is tudott semmit sem mondani utánam sem néztek, semmi. Külön kellett utánajárni és kérdezgetni mert a Munkaügyibe semmire nem mentem.
2018. dec. 4. 05:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Munkaügyi nem TB kifizető hely már azért. OEP-nél van vezetve és a NAV szedi be. Ha diák BKV bérletet veszel akkor az intézményed által van jogviszonyod, ez lehet támpont de járj utána az a biztos mert elég szemét módon évekig lapítanak és küldenek kamattal csekket több százezer ft-ról.
2018. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!