Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan, hogy nag, on...

Van olyan, hogy nag, on durván félrediagnosztizált orvos, vagy egyszerűen nem volt komplett?

Figyelt kérdés
Lázas betegséget úgy akart megoldani, hogy szedessem le a fogszabályzót. Meg így egy-két apróságot elnézett... Be akarta magyarázni, hogy anorexiás vagyok. Arra nem is emlékszem, hogy milyen betegségre meg azt mondta, hogy szedjek pszichiátria gyógyszereket. Kiröhögött mert menstruáltam, vizeletminta miatt mondtam. Nem csukta be az ajtót, mikor vizsgált...
2018. dec. 11. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Én tudok olyanról, akit belgyógyászaton kezeltek napokig fulladással, köhögéssel. Amikor már mindegy volt, akkor vették észre hogy tüdődaganat okozza mindezt, de akkor már késő volt.

Meglepő, hogy köhög és fullad valaki, és nem képesek megnézni a tüdeit, légzőszerveit, szerintem alap lenne ott kezdeni a kivizsgálást. Magyarország jobban teljesít!

2018. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ó hát nekem a vesémmel volt gond, mindig mondtam, hogy fáj a derekam, hányok, hiába...


Ez van.

2018. dec. 11. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A szomszéd utcából egy manuszt 2 hónapig kezelt sárgaság ellen, mire kiderült, hogy kínai.
2018. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez vicc, ugye???
2018. dec. 11. 22:23
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van ilyen sajnos, másik orvos kell,aki ilyet tesz az nem csak alkalmatlan az orvosi hivatásra, de emberileg is egy senki.
2018. dec. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy van értelme itt összegyűjteni az ilyen eseteket, ha azt is leírja mindenki, hogy miután a betegjogi képviselőhöz fordult, mi lett az ügy vége.
2018. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Oké, én leírom.

Nálam úgy történt, hogy anyám nem kapta meg a megfelelő ellátást. Gyakorlatilag nem tudom mit csináltak a háttérben, de a kezelésekben lett előrelépés, sőt volt olyan, hogy én intéztem el neki a CT-t, mert ők nem voltak hajlandóak elvégezni csak kb. 2 hónap múlva. Az érdekesség az volt a dologban, hogy ettől függött a további kezelése és végstádiumban volt, tehát nem lehetett várni 2 hónapot.

Sajnos a betegjogi képviselőnek mivel egyik rokonát ez a doki kezelte, ezért gondolhatjátok, hogy semmilyen következménye nem lett.

Kb. 3x kellett egyébként közbeavatkozni, simán hagyták volna meghalni.

Így is meghalt, de legalább 1 hónap helyett fél évig bírta.

2018. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!