Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki az ügyeletes orvos Cecén?

Amesilka kérdése:

Ki az ügyeletes orvos Cecén?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy ma éjszaka, ki az ügyeletes orvos.

2018. dec. 31. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ha már felmerült a kérdés, akkor nem kell ügyeletre menni. Aki tud válogatni, az túl jól van az ügyelethez.
2018. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy beteg ember kérdése volt. Azért köszönöm a semmitmondó választ. Én nem tudom, te hogy vagy vele,de ha én válaszolok egy kérdésre, akkor próbálok segíteni. Legyen szép Szilveszter éjjeled, és boldog új évet egészségben. Remélem neked sem segít majd senki.
2018. dec. 31. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Holott jól írta #1-es, most vagy baj van, és akkor azonnal menni kell, még ha a portás is van csak ügyeletben... vagy nem. :)
2018. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elhiszed, ha tényleg akkora baj lenne, már nem itthon ülnék? Ez egy biztonsági kérdés, ha rosszabbodik a helyzet és ha menni kell, akkor legalább tudjam, hogy ki lesz bent. Értékelem, hogy a válaszírásra fecsérlitek drága időtöket, de eddig nem vagyok előrébb semmivel sem, ugyanis sehol sem találom az ügyeletes nevét:) Mind szép és jó, hogy itt vagytok, de most tudjátok is a választ vagy csak oltogattok?

Kedves #2 azért neked is szép Szilvesztert és boldog új évet kívánok, ha nem baj

2018. dec. 31. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!