Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyet csinálhat ügyeletes orvos?

Ilyet csinálhat ügyeletes orvos?

Figyelt kérdés

Múltkor kisöcsémnek 40 fokos láza volt, a torka annyira fájt hogy enni alig bír, mert nem tudta a kaját lenyelni, inni tudott, de azt is épphogy.Felhívtuk az ügyeletes dokit, elmondtuk a panaszokat, erre ilyet szól: "az lehetetlen hogy 40 fokos láza van a gyereknek, és hogy ne zavarjuk őt ilyenkor ilyen kamu dolgokkal." Hát bakker, nyilván nem viccből hívtuk fel, nem ez a szórakozásunk hogy csak úgy felhívjuk az ügyeletet és kitalálunk ilyen dolgokat.Mondanom se kell szüleim olyan idegesek lettek hogy csak na.

Veletek is volt már hasonló történet, hogy az ügyeletes doki konkrétan elhajtott melegebb vidékekre?



2015. okt. 26. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nekem olyan volt, hogy bementem ügyeletre törött karral, kijött a takarítónő, hogy mi a fenének hozták ide a gyereket, nem látják hogy el van törve a karja? :D:D
2015. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az szép... :D de én ezt nem értem, ha ezek az emberek ennyire nem akarják végezni a munkájukat miért mentek el orvosnak?
2015. okt. 26. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem csinálhat. Én tennék panaszt.
2015. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártatok? Az ügyeletes orvos ad neki lázcsillapító puszit telefonon keresztül? Be kelett volna vinni.
2015. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, azért ennyire hülyének ne nézzél már légyszíves, nyilván azért hívtuk hogy ki tud-e jönni, és miután elmondtuk a panaszt arra mondta a korábban már leírtakat...
2015. okt. 26. 11:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevinni meg nem tudtuk akkor, mert apám nem volt otthon és nála volt a kocsi
2015. okt. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!