Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nővéreknlopnak, csak szerint...

A nővéreknlopnak, csak szerintem szánalmas?

Figyelt kérdés

Kb. 17.000 forint volt a pénztárcában, leleltároztak a cuccaimat, lényegtelen, 2.000 forinttal adták vissza. Természetesen nem tudtak semmit.


A mocsadék férgek azért benne hagytak annyit, hogy haza, haza tudjak menni.


Most én nem jelentettem fel őket, de ha valakinek mondjuk ennyi pénze maradt a hónapra és elveszik tőle. Mert én nem halok éhen, de aok ilyen lehet.


És most nem akarok általánosítani, de legtöbb esetben a nővérek a tolvajok.


2019. jan. 7. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Hallottunk már ilyenről, de ha valóban leltározva volt 17.000 Ft-al és 2-t kaptál vissza, akkor egyértelmű a szitu.

Te döntésed, hogy panaszt teszel-e vagy sem, én biztosan tettem volna. Veled jól jártak, mert nem mész utána a dolognak, de szerintem is szánalmas, bár azt nem tudjuk ki lopta ki.

2019. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a diliház ilyen.
2019. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de hol történt ez ?
2019. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tegyél panaszt

(igazgatónál)

2019. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez botrányos
2019. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam még ilyet. Én is voltam többször kórházban, családtagok, rokonok is, és soha nem loptak meg senkit.

Ha leltárba vették, akkor annak nyoma van, és átvételkor kellett volna átnézni, és rögtön jegyzőkönyvezni a hiányt. Utólag már nem tehetsz semmit, csak háboríthatsz.

2019. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mimt írtam, nekem ez nem pénz, de akkor is undorító.
2019. jan. 7. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak az alja munkaerő maradt itt. Én is hallottam hasonlót. Idős ismerősöm lopták meg. Na ő tényleg szegény volt, és havonta 15.000 Ft jutott neki kajára.
2019. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pont ezt mondom, mert én is elköltöttem volna, de meg sem kottyan,szerencsére. De van aki emiatt éhezne, vagy nem tudná kifizetni a számláit.


A legeslegalja, ezt semmilyen munkahelyen nem engedik meg...

2019. jan. 7. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mi vagyunk az alja munkaerő akkor remélem nem kéritek soha a segítségünket.
2019. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!