Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mennyi esélye...

Szerintetek mennyi esélye van, hogy megúszom ezt a beavatkozást? (Lent! )

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,5 éve anorexiás.

A szívem jó ideje nem működik úgy ahogy kene..kb 1-2 éve.

Most kezdtek el vele komolyabban foglalkozni,2 hete voltam kardiológián,csináltak EKG-t meg szív UH-t.

Ma kellett vissza mennem holter felrakasra,mert nem voltak jók az eredményeim.

A pulzusom 80-160 között ugrál,van,hogy 10 perc az eltérés a két szélsőséges eredmény között.

Fulladok,rosszul vagyok séta,vagy 1-2 emelet megmászása után.

Kb 1 hete olvastam utána ennek a magas pulzus dolognak,és egy orvos válaszolt az illetőnek,hogy szívkatéterezéssel szoktak az ilyet megoldani...

Azóta ezen kattogok...

Szerintetek mennyi az esélye,hogy ilyen eredmények/problémák mellett rám is ez várjon?

Vagy vajon mi lesz?

Nagyon köszönöm a normális válaszokat...



2019. jan. 28. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mirci szívem

Nem fogod megúszni, ha nem adsz bele mindent.

Én melletted vagyok, de kérlek, fogadd el, hogy az anorexia nem jelwnt egyet a kontrollal, hanem elveszi azt, miközben elhiteti veled a hamis valóságát.

2019. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az elképzelhető, hogy az alultápláltság oka a szívproblémának is, de az is lehet, hogy semmi köze hozzá. Jelenleg meg úgy fest nincs idő arra, hogy az anorexia megoldódjon és akkor kiderül, hogy s zíve rendbejön-e.

A másik, hogy te mit olvasol a neten az más attól, mint ami a te egyéni problémád. Neked azt kell tenni amit az orvos mond, ha valóban ez lesz a javaslat, akkor meg kell csinálni nincs mese.

Amúgy az a mondat nem igaz, hogy a pulzusproblémát így oldják meg, ez sok sesetben nem így van, attól függ mi okozza.

2019. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!