Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt-e (másnak is) része...

Volt-e (másnak is) része olyanban, hogy ált. Isk. (1. ) -ben az iskola egy helyiségében mindenkinek előre kellett hajolnia, és valamilyen mintát vettek a feneke lyuká (ról) ból egy pálcikával?

Figyelt kérdés
Talán giliszta v. bélféreg okán
2019. febr. 4. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha, de a lányomnak sem. Valószínűbb inkább, hogy többen bélférgesek voltak, és így akarták megelőzni a további fertőzést.
2019. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen hála az égnek.
2019. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És orvosként orbitális baromságnak tartom az egészet. Ha kíváncsi vagyok a gyerek kakájára, akkor hozatok vele otthonról mintát.
2019. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amire utaltam, az nem mostanában, hanem 1966 -ban történt egy nagyvárosi iskolában (Győr)
2019. febr. 4. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó. 1966 orvoslás terén kb a sötét középkor.
2019. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valamilyen apropóból került ez szóba most - a barátnőm mesélte el ezt a kellemetlen emlékét (nyilván nyomot hagyott benne ez az eljárás).
2019. febr. 5. 00:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen akkoriban sem nagyon volt,a fiúkat és lányokat eleve nem vizsgálták együtt iskolás korban már akkoriban sem normális helyeken és normális iq iskolás korú gyerek nem fogja az összes osztálytársa előtt(fiúk-lányok vegyesen)le tolni a gatyáját.
2019. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!