Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üdv. Segítséget szeretnék mit...

Üdv. Segítséget szeretnék mit tehetek ebben a helyzetben? 20L

Figyelt kérdés

Nagyon zsibbadt a bal kezem,elmentem háziorvoshoz,és elküldött ideggyogyászhoz,ahová nagyon sokára kaptam időpontot!

Dolgozom,minden percben szükségem van a kezeimre,újjaimra!

1hétre rá,már kezdett dagadni,estére az ereim is kitagultak már a fájdalomtól.Elmentem Traumatologiára,ahol 2perc alatt kivágtak,hogy ez nem baleseti amivel jöttem. Így nem lát el.De ráírta a papiromra,hogy inhüvely gyulladás.mondta menjek vissza házi orvoshoz.

Meg is történt.vissza mentem.vittem a diagnozist,hogy inhüvely gyulladásom van,Nos,házi orvos szerint nincs inhüvely gyulladásom,annyit mindott,hogy csuklommal van valami.

Semmit nem kaptam rá,hozzáteszem táppénzre se küldött!!!!

Menjek hétfőtől ha tudok,ha nem menjek vissza! 2hete játszanak velem,és már olyan a kezem,hogy munkára alkalmatlan.hét hétig dolgoztattak vele.

Én véleményem szerint ténylegesen inhüvely gyulladásom van.

Nem tudom hova kéne fordulnom,ahol nem vágtam ki vele,és tudnak velem mit kezdeni?

1éve volt ilyenem,bementem sürgösségire,és kaptam gipszet. Úgy érzem annál már sokkal komolyabb a helyzet,hiszen napi szinten eleg sok eröltetést kap!

Válaszokat előre is köszönöm!!


2019. febr. 23. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemehetsz a sürgősségire, elmondod ugyanezt, és ha rendesek, akkor begipszelik. Ha nem, akkor diclofenak krém + fáslizd be. Mindenképpen pihentetni kell, szólj a főnöködnek, hogy egyszerűen nem tudsz így dolgozni. És a helyedben én megkeresném a betegjogi képviselőt, hogy a háziorvos nem látott el. Ja, meg átmennék egy másik h.orvoshoz.
2019. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen a magyar egészségügy. Ha van pénzed, magán orvoshoz menj el. Akár aznapra is kapsz időpontot és biztos ellát.
2019. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat,valamit megpróbálok még kezdeni! :(
2019. febr. 23. 08:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha zsibbadást, érzés kiesést tapasztalsz nagyon jó hatású lehet a Milgamma N kapszula napi 4x1 szedéssel. Fájdalomcsillapitó, gyulladáscsökkentő hatású például a Dicla Dolo gél, napi 2-3x lehet alkalmazni. Persze ha bemész a gyógyszertárba, mondd el a panaszaidat és biztos segítenek a megfelelő terápia kiválasztásában.
2019. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat,azóta megoldodott a probléma!

Inhüvely gyulladás. 2hét gipsz!

2019. febr. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!