Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Üdv! Ha nincs mit enni és...

Üdv! Ha nincs mit enni és nincs pénz se akkor mit lehet tenni, egyáltalán honnan lehet segítséget kérni ilyen súlyos helyzetben? (Vidék) Itthon már minden elfogyott.

Figyelt kérdés

Csak normális segítőkész választ várok. Munkahely van előleg nincs!

Rokonok ismerősök nem tudnak adni őrülnek ha nekik jut egy kevés.

Sőt volt olyan ismerősöm aki hülyeségeken gondolkodott azt mondta ha bukta van akkor legalább bent nem lesz ilyen gondja.-most komolyan ez az utolsó esély a kilátástalanságból?!

Normális nem gyűlölködő segítőkész válaszokat/lehetőségeket várok!

Köszönöm!



2017. szept. 24. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ingyen konyha a hajléktalan ellátókban, önkormányzati segítség útbaigazítás kérés. Vagy pl. így, hogy kérsz az interneten keresztül, hol laksz ?, mert ha itt ahol, amerre én, akkor én szívesen adok neked egy tál ételt.
2017. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Polgármesteri hivatal egyszeri segély - nem sok, de több mint a semmi.

Merre laksz?

2017. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Vagy konzervet, alapanyagot. Ha Baranyában vagy akkor írj rám *
2017. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Lazy Lover ***** válasza:
47%
ha vidéki vagy miért nem gondozod a kertet? ilyenkor lenne mit enni
2017. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Lazy, a vidék minden más város a fővároson kívül. Pl Miskolc, lakótelep, 9. emelet -ott aztán sok kert van, ugye.
2017. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Am]gy pedig a kert léte sem jelenti, hogy van étel, nem olyan egyszerű az. Náalm pl. alig terem meg valami gyümölcsön kívül, persze az is jó. De én mindig tudok szedni vadon valamit (Budapesten is és településektől távol is), no persze, ez kevés, de egy hónapig most tuti nem halnék éhen. Ma diót és szőlőt szedtem, néha gomba is akad.


Ha itt lennél, tuti adnék valamit, én évek óta mélyszegénységben vagyok, de még a macskákat sem hagyom éhenhalni (én pedig minőségi ételt eszem). Egy "épphogy nem hal az ember éhen" alapétkezés nem kerül sokba. Milyen rokonok, akik nem tudnak egy plusz szájat ideiglenes esetetni? Pokolian csóró lehet mindenki ott, részvétem.

2017. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Hol laksz? Lehet tudnék segíteni, már én is voltam ilyen helyzetben.
2017. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Borsod megye Putnok
2017. szept. 24. 21:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő készséget!!
2017. szept. 24. 21:36
 10/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%

Őszintén szólva önkormányzathoz tudsz elmenni, ott vannak pl. élelmiszer adományok, azt meg lehet kapni.


Amikor nagyon kevés pénzből kellett gazdálkodnom, akkor én előre beosztottam a pénzt, és a nagyon olcsó kajákat készítettem mindig. Tele van a magyar receptes könyv ilyenekkel pl. dödölle, tócsi, köménymag leves stb. így jól ki lehetett húzni a dolgot.

Szóval az sem árt, ha odafigyeltek mi kerül az asztalra.

2017. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!