Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig lehet elmenni az...

Meddig lehet elmenni az ellengyógyításban?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes,hogy az Sztk-ban kiderült a baj forrása,helyben is tudják kezelni,ám ennek ellenére további vizsgálatokra akartak küldeni,amit megtagadtam. Arra lennék kíváncsi,miért lett fontosabb az egészségügy önmaga támogatása,mint a gyógyítás? Hányan küzdenek hasonló szituációval?
2019. febr. 27. 04:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Üldözési mániád van? Az állami egészségügy nem küld viccből vizsgálatra, ha valahová elküldenek, akkor annak oka van.
2019. febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes, hogy megtagadtad a további vizsgálatokat!

Rajtad ne nyerészkedjen az eü., csak azért ne vizsgálgassanak, hogy többet keressenek, úgy, hogy az neked semmibe nem kerül, hiszen fizeted a tb.-t!

.

Akkor, ha rájösz/rájönnek, hogy a mostani bajod forrásának más lehetséges okai is vannak/lahetnek, írj majd ide, a GyK-ra felháborodott kérdést, miért nem vizsgáltak meg alaposabban!

2019. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálat??? - egyszerűen csak ki kell dobni kockával
2019. febr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem sajnálom a támogatást az eü-től, lekérdeztem a beteg utamat, egy csomó minden van, amit nem is volt. Így sincsenek pluszban, lásd eü. állapota.

Gondolom a plusz vizsgálatok is tb alapon mennének, szóval ingyen megnéznének neked egy csomó hasznos dolgot, te meg megtagadod. Hát, akkor ha tényleg szükséged lesz a vizsgálatra egyszer, és a doki már nem fogja megírni a beutalót, mert korábban megtagadtad, akkor menjél nyugodtan maszekba, és fizess érte egy csomó pénzt. Aztán ne reklamálj.

2019. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Sztk-ban kiderült a baj forrása" benne van a szövegben.Légyszíves olvasd el többször is! Nincs üldözési mániám,nem vagyok bekattanva!

A kedves válaszolgató honfitársaimat,majd két kivizsgálás közti helyen találják meg holtan,annak ellenére,hogy az egyikben meggyõgyulhatott volna.

2019. febr. 27. 07:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem koponya CT volt véletlenül kiírva?
2019. febr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerinted megtalálták a baj forrását, az orvos pedig látott valamit, amit ki szeretne vizsgálni. Pl. azt, hogy mi okozza a "baj forrását", vagy egy olyan dolgot akar megnézetni, amit ez okoz, csak esetleg még nincsenek tünetei.

De ha nem akarsz, ne menj el.

2019. febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5. és neked orvosi PhD-d van, hogy tudod, azon kívül, hogy kiderült a baj, nem-e láttak még valamit, amire érdemes ránézni.
2019. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Olyan vizsgálatra akart elküldeni amiről már van vizsgálati eredményem,ami egy évnél fiatalabb és az a szerv tökéletesen rendben van! Több orvos látta!
2019. febr. 27. 15:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van vérvizsgálati eredményem, mégis elküldenek újból és újból. Kontroll-vizsgálatnak hívják.

Műtétek előtt 3x röntgeneztek körbe alulról, felülről és minden nézetből 1.5 hónap leforgása alatt, mégse ellenkeztem.

2019. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!