Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz tudok elmenni?

Milyen orvoshoz tudok elmenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Először is tudom, hogy orvoshoz kell mennem, ezért nem is a diagnózist és a gyógyulást várom Tőletek, leginkább hogy milyen orvoshoz forduljak. 25éves lány vagyok. Két héttel ezelőtt reggel, úgy fordultam meg az ágyban, hogy roppant egy nagyot a nyakam, el is kezdett fájni, gondoltam majd elmúlik. Annyira be állt a nyakam, hogy nem tudtam mozdítani. Mondták ismerősök, "hogy ó hát csak elfeküdted stb..." Egy hét alatt jött annyira helyre, hogy már mozgatom. Viszont megmaradt a "hirtelen fejfordulásra" a fájdalom. Nem akartam egyből szaladni az orvoshoz, amúgy sem vagyok olyan típus, hogy egy kis fájdalommal menjek az orvoshoz. De ez már engem is aggaszt, már vezetni sem vezetek ilyen nyakkal, hisz nem tudom reflexből fordítani a, fejem. Milyen orvost ajánlotok, kit keressek fel ezzel? Előre is köszönöm!☺

2018. nov. 8. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Talán ortopéd orvoshoz kéne elnézned. De lehet vmi csak becsípődött és elég egy jó masszírozás.
2018. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háziorvost, majd o ad beutalót, ha szakorvos kell hozza
2018. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz egy gyógymasszázs is. Valószínűleg csak ki kell maszírózni.
2018. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden csodálatom a kitartásodnak. Ha van kéznél egy csontkovács, a probléma már másnapra a múlté.
2018. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!