Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magán úton mentem orvoshoz,...

Magán úton mentem orvoshoz, műtétem volt és most észre vettem, hogy valami nem stimmel. Ilyenkor is kér pénzt az orvos azért, hogy megnézzen?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még magán úton orvosnál,de múlthéten sort kerítettem rá és Condylomával műtöttek.

Azért érdekelne az hogy most is kérne e pénzt mert iszonyatosan drágán vizsgál..A műtét is sokba került és a gyógyszerek is.

Sajnos nem állok úgy,hogy egyik napról a másikra ugyan annyi pénzt ki tudjak adni.

Az a problémám hogy a hüvely bemenetelnél mintha szemölcsöket látnék,tisztán láthatóak még akkor is ha szabad kézzel vizsgál.

Megvizsgált szabadkézzel és ultrahanggal is de azt mondta belül nincs szemölcs,illetve altatásban is megvizsgált.

Az első szexuális kapcsolatommal sikerült ezt össze szednem egyébként.

A kérdésem a vizsgálatra vonatkozik csak gondoltam leírom röviden a történetemet hátha volt valaki ilyesmi helyzetben



2019. márc. 4. 19:56
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kérdezd meg, de elméletileg a műtétért kell vállalnia neki is valamit, vagy legalább egy kontrollt ingyen.
2019. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!