Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Helex SR 0,5 mg és Escitil 10...

Helex SR 0,5 mg és Escitil 10 mg szedése mellett alkohol (? ) Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval ahogy a kérdésben is látszik ezeket a gyógyszereket szedem a gomdjaimra (szorongás és ebből adódóan alváshiány). Az Escitil 10 mg-ból reggel kell egy felet bevennem, ez ma 9 órakkor meg is történt, a Helex 0,5 mg-ból reggel egy és este egy, a reggelit szintúgy bevettem. Ma este körülbelül fél 9-9 órakkor terveznénk egy kisebb iszogatást (pár sör és boros kóla), nyilván az esti nyugtatót nem fogom bevenni, de amiket reggel bevettem lehetnek még hatással este? Másnap pedig szedhetem ugyan úgy? Este eléggé rajta leszek, hogy minnél hamarabb kitisztuljon az alkohol. Mielőtt valaki írná: a nyugtatót ma este azért nem is fogom bevenni, mert ha ittam valamennyit körülbelül ugyan olyan,mintha a nyugtató lenne bennem és rendesen tudok aludni. Kategória valószínüleg téves elnézést. Válaszokat köszönöm!

2019. márc. 16. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan jól vagy, hogy iszogatni még minek kellenek ezek a vackok?
2019. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel nem mindegy, hogy 1 emberrel vagyok aki évek óta a barátom, vagy körbevéve vadidegen emberekkel egész nap. Egyébként azóta mint kiderült nem befolyasolja a reggeli adagom.
2019. márc. 22. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!