Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Helex SR 0,5 mg és Escitil 10 mg szedése mellett alkohol (? ) Többi lent.

Sziasztok! Szóval ahogy a kérdésben is látszik ezeket a gyógyszereket szedem a gomdjaimra (szorongás és ebből adódóan alváshiány). Az Escitil 10 mg-ból reggel kell egy felet bevennem, ez ma 9 órakkor meg is történt, a Helex 0,5 mg-ból reggel egy és este egy, a reggelit szintúgy bevettem. Ma este körülbelül fél 9-9 órakkor terveznénk egy kisebb iszogatást (pár sör és boros kóla), nyilván az esti nyugtatót nem fogom bevenni, de amiket reggel bevettem lehetnek még hatással este? Másnap pedig szedhetem ugyan úgy? Este eléggé rajta leszek, hogy minnél hamarabb kitisztuljon az alkohol. Mielőtt valaki írná: a nyugtatót ma este azért nem is fogom bevenni, mert ha ittam valamennyit körülbelül ugyan olyan,mintha a nyugtató lenne bennem és rendesen tudok aludni. Kategória valószínüleg téves elnézést. Válaszokat köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Helex, Escetil, alkohol, nyugtató, antidepresszáns

márc. 16. 14:10  Privát üzenet  

A válasz
Ha olyan jól vagy, hogy iszogatni még minek kellenek ezek a vackok?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 19. 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mivel nem mindegy, hogy 1 emberrel vagyok aki évek óta a barátom, vagy körbevéve vadidegen emberekkel egész nap. Egyébként azóta mint kiderült nem befolyasolja a reggeli adagom.

# 2/2Időpont márc. 22. 11:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Scippa 10mg tabletta (napi fel szem reggel) mellett nagy baj, ha megiszok neha egy-egy pohár bort?
Aktil DUO 875/125 mg antibiotikum szedése mellett alkohol?
Ilyen életmód mellett meddig tud élni valaki?
Divascan 2,5 mg tabletta mellett fogyasztható alkohol? Betegtájékoztatóban nem találtam erre információt. 23/F
Sotret gyógyszer szedése mellett megengedett az (alkalmi) alkohol fogyasztás?
Naturland reergin mellett alkohol/kávé?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!