Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Látják rajtam, hogy kedves és...

Látják rajtam, hogy kedves és visszahúzódó ember vagyok, ezért nyelnek le keresztbe? Legyek egy orvossal én is bunkó ahogyan ő?

Figyelt kérdés
Valahányszor orvoshoz megyek, megadom a tiszteletet. Bemegyek, köszönök, érthetően elmondom a problémámat. De még be se lépek, az orvos feje akkora mint egy ház, és gondolom látja, hogy nem vagyok határozott, ezért megengedi a pökhendi stílust, hogy levezesse rajtam az addigi feszültséget. Nem akarok általánosítani, mert van kivétel, de az sztk-s orvosoknál általában ezt tapasztalom. A fizetős magánorvosokkal tudom egyedül megértetni magam, hozzájuk nagyobb önbizalommal megyek, mert tudom, hogy a pénzemért kedvesek lesznek. Ha sztk ba megyek, előre rettegek, milyen idegbeteget fogok ki, és így terhesen nekem ez nagyon nem használ. Most legyek én is lekezelő és paraszt? Ha nagyon kell, tudok az lenni, de félek a következményektől.
2019. márc. 27. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Igen, legyél paraszt :D De komolyan! Azt add, amit kapsz!
2019. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Kedves kérdező, én orvosként nagyon nem ajánlom, hogy elkezdj bunkózni a kollégákkal... ellátva persze rendesen el leszel, de nagyon hamar helyre leszel téve ha megpróbálsz flegmázni...
2019. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
... hölegyeim és uraim, a doktor bedurcizott, és most fenyegetőzik...
2019. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Járj magándokihoz. Az sztk-s orvosok nagyja olyan amilyet leírtál. Nem beszélve a kontár munkáról.
2019. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!