Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg kevésbé értékesebb...

Tényleg kevésbé értékesebb ember az, aki csendes, visszahúzódó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább áldás szerintem.
2019. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs semmilyen arányosság a csendesség / zárkózottság és az emberi érték közt.
2019. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Senki sem értékesebb a másiknál. Ez nem egy sakk-játék.
2019. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Mi az, talán mindenki körülötted le nézz??
2019. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy, sőt! A nagyszájú, nagyhangú emberek idegesítőek, zavaróak sokszor, észre sem veszik magukat.
2019. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2019. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Úgy vettem észre, a többség szerint igen, legalábbis a környezetemben..

Egyébként én is csendes vagyok és személy szerint sokkal szimpatikusabbak a hozzám hasonló emberek, mint azok, akik mindenkinek kéretlenül bepofáznak, meg állandóan zeng az ordításuktól a környék.

2019. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyet értek elsővel. Nekem kincs lenne egy ilyen lány.
2019. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem az, csak mivel senki-, vagy kevesen merik megszólítani, a csendességének az okát kérdezni, így elkönyvelik ennek-annak. Ahelyett, hogy a teljesítményét is néznék neki.
2019. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Általában, aki csendesebb és visszahúzódóbb azok intelligensebbek szoktak lenni, szinte mindig ezt tapasztalom. Ők gondolkodók. :)

Véleményem szerint pont hogy a csendes emberek a legérdekesebbek, velük lehet a legjobbakat beszélgetni. Igazi felüdülés szokott érni mikor ilyen emberekkel beszélek mert általában érdemibb beszélgetést lehet lefolytatni velük, mint azokkal az emberekkel akik gondolkodás nélkül beszélnek össze-vissza mindent.

Az ő társaságuk sokkal általában többet ér mert nem állnak mindenkivel szóba és ez sikerélmény is tudd lenni hogy velem meg szóba áll. :)

Viszont ennek a hátrányai is vannak hogy ne csak dicsérjem a csendes embereket (jómagam is az volnék :D ) általában ők nehezebben alakítanak ki barátságokat, nem olyan erős a kommunikációs készségük ez miatt lehet hogy nehezebben tudja érvényesíteni az akaratát. :)

Ezeket nyilván nagy általánosítással írom persze hogy nem érvényes az összes csendes emberre. :)

2019. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!