Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kullancsot talaltam a fej...

Kullancsot talaltam a fej boromon, mindjart kihuztam, de felek nem e marad a feje benne, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
3om napja natham van,ugyhogy ma miert faj a fejem nem tudom,natha miatt vagy a kullancs miat amit ma reggel kihuztam.nem tudom mennyi orat volt bennem,mert aludtam.de ma nagyon rosszul erzem magam,remelem nem a kullancs miatt.aki mar atelt ilyet kerem irjatok le.amugy egy kis piros csipes megmaradt.
2010. júl. 4. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ORVOShoz gyorsan!
2010. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a bennmaradt részt a szervezeted mindenképp kilöki magából. A baj akkor van, ha fertőzött volt a kullancs. A fejfájás rossz jel, lehet agyhártyagyulladásod is, sipirc orvoshoz!

Ha lyme, az később jön ki, 1-2-3 hét, kokárda-szerű körök a csípés körül. Az is fini :-(

2010. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat jol megijesztettetek.az a baj,hogy jappanban elek,es itt kullancsrol nem hallott senki.ferjem semb hiszi el,mert ,hogy az csak az allatra megy itt.felhivtam ket dokit,meloszor nem ertettek,de ahogy mondtam,hogy europaban igen veszelyes korokozonak vallyak,utananeztek.csak ezutan kezdtek kerdezoskodni,nincs e nagyob piros folt(csak a csipes helye van)nem e vagyok rosszul(3napja natham van,nem tudom,hogy ma mitol van hanyingerem,faradsagom)kullancsott ma reggel vettem eszre.holnap reggel megyek bororvoshoz,hozza kuldtek,hogy o tobbet fog tudni.ez van,rossz helyen kaptam el.
2010. júl. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!