Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 hete már hogy kiszedtem a...

2 hete már hogy kiszedtem a mellemböl egy kullancsot; t. nap bepirosodott a helye mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete találtam a jobb mellemben egy kullancsot nagyon kicsi volt kiszedtem nem volt semmi majd t.nap este azt látom hogy a helye bevörösödött rákerestem a neten és félek h lyme-kór :S szombat van most nem tudom mit csináljak megvárhatom vele a hétföt?háziorvoshoz menjek vagy börgyógyászhoz kérlek segitsetek Fontos!!
2011. okt. 15. 11:56
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L
2011. okt. 15. 11:57
 2/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ne várj semennyit. Házidoki.
2011. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
voltam az ügyeleten hát mondták h nem lyme-kór és hétfön börgyógyász az majd ir antibiotikumot addig kenjem fenistillel (:
2011. okt. 15. 13:58
 4/4 Molnár Marianna válasza:
Ha a kullancsot kiszeded magadból,el kell tenni egy kis dobozba vagy üvegbe és ha bepirosodik a helye,el kell menni az István kórházba vagy más kullancs-ambulanciára és el kell magaddal vinni.Többféle betegséget is terjeszt.Háziorvos nem tud segíteni,úgyis elküld szakorvoshoz.
2011. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!