Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy orvos mennyire szokta...

Egy orvos mennyire szokta felismerné a betegeket, mondjuk, aki 2 éve volt nála?

Figyelt kérdés

Azontúl persze, hogy a gépben látja...

Má sétálok random a rendelő előtt, akkor érkezik, azt mondja "zsófika hozzám jön?".


Pedig város.


2019. ápr. 9. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire, de kialakulhat benne egy jó memória.
2019. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 éve egyszer voltál nála, vagy utoljára két éve voltál nála?

Engem pl. a háziorvosom és az asszisztense megismer. Az orvos, aki műtött, megismer.

De eü. dolgozó nő mesélte, hogy egy (másik osztályon dolgozó) nőgyógyász megvizsgálta valami problémája miatt. Pár órával később látta az ebédlőben, de nem ismerte meg az orvos. "Biztos a pi..at jobban megjegyezte" - mondta nevetve a nő.

2019. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 éve voltam utoljára, előtte elég sokszpr, kb. 20 alkalommal.
2019. ápr. 9. 13:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Tök ijesztő volt... 😂
2019. ápr. 9. 13:59
 5/5 A kérdező kommentje:

Elmondtam Apámnak (bár csak ne tettem volna), nekem akart jönni, meg megtépni, mert "tiszteletlen voltam az orvosaal szerinte!


Kellett nekem ilyeneket mondanom...

Évi kb. 5.000 beteget ellát, nem tudom hogyan emlékezett rám, fogorvosról van szó, emlékezetes eset voltam.

2019. ápr. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!