Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megoldás az, hogy elmegyek az...

Megoldás az, hogy elmegyek az orvoshoz és kiír egy hétre?

Figyelt kérdés

Ki vagyok merülve szellemileg és fizikailag is. A múlt heti munkahelyi történések pedig erre csak rátettek. Már egy ártatlan kérdésnél is görcsbe rándul a gyomrom, hogy na most mi vár rám és majdnem elsírom magam.

Tudom, ez a kimerültségtől van.

Szeretnék kicsit egyedül lenni, de a munkám épp olyan, hogy napi szinten több emberrel kell foglalkoznom.

Szabadságot sem adnak, mert azt előre kell jelezni.


Ha elmegyek a háziorvoshoz ezzel a fenn vázolt problémával, betegszabadságra vehet egy hétre? Az elég volna nekem, hogy feltöltődjek, kilépve a stresszes környezetből...


2019. ápr. 9. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
orvos függő, hogy ilyesmivel kiír-e, szóval fölösleges tippelgetni. Enyém pl kiírna, de férjem háziorvosa tuti nem. Menj el és beszéld meg vele.
2019. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!