Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Endokrinológiai szakrendelés...

Endokrinológiai szakrendelés hol van az országban?

Figyelt kérdés

egyszerűen hihetetlen számomra, Komárom-Esztergom megyében nincs, állítólag Győrhöz tartopzunk, na ott sincs, éppen keresnek szakorvost, és most ilyenkor mi van?


Egyedül a SOTE-n van, és decemberre adnának időpontot ...


Valakinek van infója esetleg? akár magánról is?


2019. ápr. 10. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van a Honvédban, a Vasútegészségügyi KHT-nál, és itt van pár magán: [link]

[link]

[link]

[link]

az állami rendszerben valóban fél év a várólista.

2019. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszi, de az hagyján h fél év, de legtöbb dologra csak nekik van kompetenciájuk, ha jól tudom. főleg ha speciálisabb vérkép kell pl. mindez magánban újabb száz és százezrek, és még nem is biztos h megy.

szal akkor bele kell nyugodni h elmegy fél milla, ha nem tudok fél évet várni? hááát nem túl bíztató.

2019. ápr. 10. 22:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Ugyan milyen fél milla?

Egy vizit mondjuk 15 ezer, egy hormonsor (nyilván attól függően, hogy mit kell nézni) mondjuk 30 ezer. Ha kell vmi képalkotó, akkor annak is van ára, de hogy fél millát hogy sikerült kikalkulálni, azt nem értem...

2019. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

mutassak árlistát? 17 ezer vagy 14 ezer / hormon (tehát 1 típus) és kéne indulásnak 20 db, aztán majd a többi. de pl szteroid profilt is akartak nézni, az 45.700,- Ft ...


úgyhogy nem olyan elrugaszkodott, amit írtam. na meg egy vizit se 15, hanem inkább 40-50

2019. ápr. 11. 22:37
 5/14 anonim ***** válasza:

"Kéne kiindulásnak 20"

Ki szerint? A kérdésedből az jön le, hogy endokrinológusnál még nem jártál. Akkor honnan veszed, hogy kiindulásnak is 20 vizsgálat kellene?


"Szteroid profilt is akartak nézni"

Kik? Ha akartak nézni, miért nem néztek?


Nem egészen értem a dolgot.

És igen, megköszönöm, ha mutatsz árlistát. Főleg a 40-50 ezres vizitdíjra vagyok kíváncsi.

2019. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

annyira kedves reakió, bár jellemző, amikor az embert nézik komplett hülyének és a lényegi probléma el is felejtődik ... viszoint ebbe a játékba nem megyek bele, ahhoz már sajnos idős vagyok, nézz meg egy árlisát, aztámn nézd meg a Synlabnak is an endokrinológiai + immunológiai árlistáját, és hamar fél millánál járunk.


ez a gond a magánrendelésekkel h még ha menének is, sajnos ide az üzletember-orvosok gyűltek, akiknek szintén nem érdeke a betegség felfgedezése, ám a minél több vizsgálat igen. ha tudnád, mennyi állatságra beszéltek már engem rá (milliós tétel), amiről kiderült h komplett baromság, és más szakorvosok csak néztek h mégis mi ez meg minek, hát köze nincs semmihez. de sebaj, megmagyarázták, legrosszabb esetben "csak a biztonság kedvéért".

hihetetlen na, az ember csak egyszer kerül be ebbe a mókuskerébe és vége, azaz sisincs vége.

(ismerős orvos mind ezt megerősítette és közölte h térjek már észhez, ne legyek naiv ennyjire h mindent bekajálok, hát naná a lóvé az első szempont, mi más lenne ....)

2019. ápr. 14. 14:49
 7/14 A kérdező kommentje:

ha akartak, miért nem néztek? --- ismét a tipikus hülyének nézés, de sztem magad is tudod erre a választ.


hiába tudja szakmailag h kellene, ha egyszer nincs hozzá jogosultsága. de őszintén, jól esik ezt a naiv értetlent játszani? hát egy xaros pajtsmirigyhez is meg van h csak milyen szakvizsgás kérheti, nemhogy komolyabb dolgokhoz. de most ezt én magyarázzam el?

2019. ápr. 14. 14:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kel így felkapni a vizet, nem a hülyét játszom, hanem marhára nem értem, hogy miről magyarázol.

Leírod, hogy nem jártál endokrinológusnál, akik ugye alapvetően hormonproblémákkal foglalkozik, de te mégis tudod, hogy neked bizony fél milliós vizsgálatokra van szükséged, mert azt mondták. Mégis ki a tököm mondta? Ha olyan ember mondta, akinek még csak jogosultsága sincs hormonokat kérni, az szerinted mennyire ért hozzá?

Az egész kérdésed úgy tűnik, mintha a szomszéd asszon megmondta volna, hogy szerinte neked milyen vizsgálat kellene.

De ha nem így van, akkor talán értelmesen leírhatnád a sztorit. Mert eddig csak azt hajtod, hogy neked bizony fél milliós vizsgálatok kellenek, de hogy ezt honnan szedted, azt nem sikerült kinyögni.


És egyébként minden nagyobb városban van endokrinológiai szakrendelés. Sőt, még sokszor a nem túl nagyokban is.

2019. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"nézd meg a Synlabnak is van endokrinológiai + immunológiai árlistáját"


Remélem vágod, hogy célzott vizsgálatok kellenek a tünetek alapján, nem pedig az összes lehetséges megnézhető dolgot megnézni.

Persze, ha az összes lehetséges tételt összeadod, kijön fél millió, de mi a töknek kellene annyi vizsgálat?

2019. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

persze, minden nagyváros ... azért kükdtek még egy vacak 10 ezres vizsgálatot is most Németországba. ígty van, szomszéd mari néni mondta h kell nekem steroid profil pl + adrenalin, noradrenalin, dopamin. ezt mind megálmondta.

na jó, csak megint nemtom miért csodálkozok.

2019. ápr. 14. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!