Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Endokrinológiai szakrendelés...

Endokrinológiai szakrendelés hol van az országban?

Figyelt kérdés

egyszerűen hihetetlen számomra, Komárom-Esztergom megyében nincs, állítólag Győrhöz tartopzunk, na ott sincs, éppen keresnek szakorvost, és most ilyenkor mi van?


Egyedül a SOTE-n van, és decemberre adnának időpontot ...


Valakinek van infója esetleg? akár magánról is?


2019. ápr. 10. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szteroid profil 58 ezer, a többi darabonként 12700. Ez összesen nincs 100 ezer forint. Mondjuk egy nagyon drága 25 ezres vizit díjat számolva 120 ezer. Hol van még innen a fél millió?

De továbbra sem értem ki találta ki, hogy neked szteroid profil kell úgy, hogy beutalót viszont nem tudott hozzá adni.

2019. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jah, és ha csak a környéket nézzük, Szombathelyen már találtam is, tessék:

[link]


Bp-n is egészen biztos nem csak egyetlen helyen van.

2019. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Hasonló cipőben járok, szintén Komárom- Esztergom megye:)


Ne várj megértést attól aki külsősként csak beüti a googleba, és azt hiszi, mindenhol tárt karokkal várnak azonnal. (Bár először én is ezt reméltem)


Én magánorvosnál kezdtem egyébként más problémával, és ő érintőlegesen foglalkozik endokrinológiával, így azt tanácsolta, hogy kérjek beutalót egy belgyógy-endokrin orvoshoz.

Hormon vérvizsgálaton túl vagyok, és valóban nem olcsó, de szerintem az egyszeri díjjal senkinek nem lenne problémája, csak a válaszoló abba nem gondol bele, hogy ezek mind mind ismétlődő folyamatok + konzik, ami hosszútávon húzós lehet.



Tb alapon eddig bárhol érdeklődtem elutasítottak valamilyen indokkal, nincs orvos, most mondott fel, nem oda tartozom stb...


Neked sikerült valami megoldást találnod? Ha igen akkor kérlek oszd meg velem, köszi.

2019. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

így van, nálam is hormonok reggel meg délben meg este meg étkezős előtt és után, mindezt ismételve nem tudom hányszor, úgyhogy nem értem azokat, amik szerint ez 20 ezer Ft-ból megoldható.


és hát azóta s esmemi, már megörültem h kb 8 hónapra kaptam időpontot egy elviekben legjobb belgy-endokrinológhushoz, na most ő levett egy vért, és utána telefonon közölte h nem az ő szakterülete, így aztán ennyi, még control időpontot se adott. ja és a legjobb, h egy szál papírom sincs róla, azt se tudom, mit nézett.

azaz, ha netán ismét találok vkit, kezdődhet a játék elölről ... (persze decemberben kb esetleg)

2019. máj. 14. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!