Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

a háziorvosunkról van szó.

konkrétan már ott tartok, hogy inkább kifekszem otthon a betegséget, csak ne kelljen vele találkozni.. pedig tudom hogy ez egy rossz felfogás.

De egyszerűen mindig ha megyek hozzá személyeskedik, megjegyzéseket tesz, megaláz, teljesen hülyének néz. Nem egyszer sírva jöttem ki a rendelőből..

Állandóan kb 10 helyre beutal aminek köze sincs az aktuális betegségemhez.. én el is szoktam menni ilyenkor mert feltételezem okkal csinálja ezt.. de már nem egy másik orvostól hallom vissza, hogy minek jöttm ide nem is érti.. nemrég lett a tágabb családi körben egy orvos aki amikor elolvasta a beutalókat/ meghallgatta amiket mondtam azt mondta, hogy kerüljem el messziről mert össze vissza beszél..


csak a településen ahol lakunk elég nagy körzetben ő a háziorvos.. próbáltam már olyat, hogy mondjuk köhögtem nagyon akkor elmegyek a tüdőgyógyászhoz, de elküldtek hogy háziorvosi beutaló kell


2019. ápr. 11. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Kikéred tőle a kartonod, majd átíratkozol a szomszéd település dokijához.
2019. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!