Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt körömmel ami gyulladt...

Benőtt körömmel ami gyulladt piros de nem gennyes, hová menjek? Ügyeletre? Nagyon félek mi lesz

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A sebészetre menj. Max kivágják a körmöd egy részét. Nekem is kivágták, azóta sokkal jobb 😗
2019. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ügyeletre való eset. Előszőr kenegetném Gentamicin Wagner kenőccsel pár napig, ez leviszi a gyulladást, utána elmennék sebészetre, vagy pedikűröshöz.
2019. ápr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik sebész nyissz előtt megpróbálkozik dunsztkötéssel (párakötés). Olyant is hallottam, hogy azt mondta, napi kétszer csepegtessen rá jódot (Betadine) - és még ráadásul el is múlt.
2019. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Menj el dokihoz nem kell félni tudja a dolgát!
2019. ápr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 OneDoor válasza:
Nekem még gennyes is volt de a pedikűrös vagy ki tudod akik nőknek ápolja a lábát jött anyámhoz és megmutattuk neki a lábujjam aztán fájdalommentesen kiszedte a benövést.. alig éreztem valamit. Az a lényeg hogy legyen szarrá áztatva a lábad szappanos vízben utánna ki zudja vágni. Nekem ilyen speckó ollóval csinálta de nem kell megijedni a hagyományostól sem
2019. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyobb volt az ijedtségem :D

Csütörtökön este magánrendelésen volt egy sebésznél, ő kivágta lézeresen a körmöt. Most még fáj kicsit de sokkal jobb mint volt

2019. ápr. 22. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, rendes vagy, hogy tájékoztatod a népeket.

Most kell egy kis szerencse, hogy soha többet ne legyen ilyened (hajlam vagy nem hajlam).

Meg vigyázz, hogy esetleg túlontúli aggódásban ne vágjad naponta négyszer, esetleg megsértve.

2019. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lézeresen műtötték mindkét lábujjam és gyönyörűen begyógyult :)
2019. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!