Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Benőtt körömmel ami gyulladt piros de nem gennyes, hová menjek? Ügyeletre? Nagyon félek mi lesz

ápr. 15. 23:45  Privát üzenet  

A válaszok
A sebészetre menj. Max kivágják a körmöd egy részét. Nekem is kivágták, azóta sokkal jobb 😗

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 16. 00:43 Privát üzenet
Nem ügyeletre való eset. Előszőr kenegetném Gentamicin Wagner kenőccsel pár napig, ez leviszi a gyulladást, utána elmennék sebészetre, vagy pedikűröshöz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 16. 06:40 Privát üzenet
Sztrogoff nevű felhasználó válasza:

Némelyik sebész nyissz előtt megpróbálkozik dunsztkötéssel (párakötés). Olyant is hallottam, hogy azt mondta, napi kétszer csepegtessen rá jódot (Betadine) - és még ráadásul el is múlt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont tegnapelőtt 07:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Benőtt köröm, mit lehet tenni?
Köldök piercing gennyes, piros és fáj mit lehet csinálni vele? (többi lent)
Jobb nagy lábujjamba benőtt a köröm, és már be is van gyulladva szerintem, mert piros, fáj és gennyes is kicsit. Magam vágjam ki, vagy menjek vele orvoshoz?
Bal mellen szélén, bal oldali dudor, melyből vizes-gennyes váladék ürül, majd vér. Mi lehet ez?
2 hete szedtek le a kormom ugy h 2cm bele is vagtak mert gennyes volt es miutan le szedtem a kotest ra 1 napra megint piros es gennyes ez normális?
Erősen fájó torokra mi lehetne a megoldás? (Nem gennyes, de nyelni is nehéz). Nincs köhögés se. Enyhén piros.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!