Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elkültek nefrologiára mire...

Elkültek nefrologiára mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Nyár ota szenvedek kissebb fertőzèsekkel decemberben korházba is kerültem ott kiderült hogy vesekèreg duzzanatom volt utánna rá egy honapra megint antibiotikumot kaptam most egy hete megint elmentem a háziorvoshoz csináltatott laborvizsgálatot amikor visszavittem az eredmènyt nagyon húzta a száját elküldött ultrahanga az egy hónap mulva esedèkes mikor decemberbe voltam a korházba ott az orvos mondott ojat hogy ha nem iszom eleget leállnak a vesèim Kezdhetek aggodni? Szerintetek dialízisre fogok kerülni? Nagyon fèlek 17 èves vagyok csak nemakarok művesèt
2019. ápr. 30. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha leállnak a veséid akkor az csak transzplantációval orvosolható. Addig viszont kell járni gyakran művese kezelésre. A leírtakból sok minden nem derül ki. Elhiszem, hogy aggódsz, de a legtöbb amit tehetsz, az az, hogy betartod az orvos utasításait.
2019. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Könnyű azt mondani, hogy igyál többet, nekem ez 20 éve mondják. Ha nem tudsz többet inni, nincs rá igényed, akkor semmit sem tudnak tenni, ez nem megoldás. Az, hogy leáll-e vagy mikor áll le a veséd, vagy mindkettő azt nem lehet tudni.
2019. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amúgy semmi extra nincs, ott is vért vesznek esetleg, a doki megvizsgál, kikérdez, ha úgy dönt, akkor befektet és lesz mindenféle vizelet vizsgálat.
2019. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!