Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a bajom, ha nem vakbél?

Mi a bajom, ha nem vakbél?

Figyelt kérdés
Vasárnap este arra keltem fel hogy nagyon fáj a hasam és hányingerem van, aztn kb végighánytam az éjszakát és 38.5-os lazam volt, hetfo reggel elmentem a haziorvoshoz es adott egy injekciot, valamint vakbelgyanu miatt elkuldott a surgossegire, ott a sebeszeten megvizsgalt az orvos, elkuldott ultrahangra, ami nem mutatott ki semmit, majd egy masik sebesz is megvizsgalt, azt mondtak hogy nincs vakbelem, miota az injekciot megkaptam nem hanytam es a lazam fokozatosan csokkent, majd szerdara el is mult, szerda csutortok tunetmentes volt, etkezesek utan volt egy kis teltsegerzesem, puffadas enyhe hanyinger, pedig kevesetettem es dietaztam, penteken semmi bajom nem volt visszamentem a haziorvoshoz hetfon mehetek dolgozni de ma megint kisse fajdogal a hasam es a lazam is 37 re visszacsuszott, foleg a gyomrom faj es jobb oldalt, de nem folyamatosan sott nagyon kicsit faj, inkabb a gyomrom az ami furcsa, illetve delelott a savam is fent volt egett a gyomrom es a torkomban is ereztem, mi lehet ez? Lehet csak valami virus es en izgulom tul? Mit csinaljak?
2019. máj. 4. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Szigorú, teljes diétát kellett volna tartani, nem pedig a normál étrendnél maradni. Nyilván valami vírus hatására gyomor-bél hurut alakult ki, amire Bolus adstringens és széntabletta kellett volna az említett szigorú diéta mellett. Mivel a gyomor-bél nyálkahártya nem gyógyult meg tökéletesen, várható a panaszok kiújulása.
2019. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hasmenésem nem volt, vagy a széntabletta nem csak arra jó?
2019. máj. 4. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen vírusos betegség lehet, ha a vakbélgyulladást kizárták.
2019. máj. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!