Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találok Budapesten belül...

Hol találok Budapesten belül egy normális olcsóbb magán fogászatot?

Figyelt kérdés

Úgy érzem lehet, hogy kénytelen leszek a 2. olcsó magán fogászatot is magam mögött hagyni, és helyette keresni egy normális magán fogászatot.


Amikor megkaptam az esztétikus fogtömésemet időszakosan érzem valami nincs rendjén az érintett tömött fogammal.

Érzékeny kicsit 1-2 hónap után is és úgy néz ki a tömött fogam rágófelszíne, mintha lecsiszolta volna a fogamat a fúrás után a fogorvos és úgy lett volna meg tömésem.


Viszont a 2. magán fogászathoz nem fogok vissza menni, mert nem akarok mentegetőzést vagy szívatást hallgatni a fogorvosomtól. Bőven elég volt nekem átélnem az új de volt SZTK Fogorvosomnál akit 2 hónap ismeretség után otthagytam a kezelését.


Ott tartók lassan alig van olyan fogorvos akibe maximálisan meg lehetne bízni.



2019. máj. 6. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a tanuló fogászokat, nővérem ott csináltatta az övét és neki tökre bejött, azt mondta mindig kedvesek és figyelmesek voltak és nem voltak fukarok az érzéstelenitővel
2019. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én nem ragaszkodnek maganhoz

Menj a semmelweisbe ott nwm érhet csalódás

2019. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem értem a magán fogorvosokat egyes emberek nagyon meg vannak elégedve a munkájukkal. Míg más embereknél meg rosszul végzik a munkájukat a magán fogorvosok egy részes.


Úgy látszik náluk is kevés a jó fogorvos. Nem kívánom nyíltan leírni a magán fogászat nevét és a kezelő magán fogorvos nevét. De privátba leíróm majd.

2019. máj. 7. 19:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem elmegyek a SOTE fogászati klinikára megnézetni röntgennel az érintett fogamat de a másikat is meg fogom nézetni.


És ha azt mondják húzás segíthet akkor ott fogom kihúzatni ingyen. Mert érintett magán fogászatra nem fogok vissza menni, főleg gyökér kezeltetni ami ráadásul nem olcsó számomra. És mivel bölcsesség fogról van szó ezért még a SOTE fogászaton sem fogom engedni.


Mert nem hiányzik nekem, hogy ha eltörne a gyökér kezelt alsó bölcsesség fogam az életben nem fogja tudni a legtöbb fogorvos kivenni a betört gyökereket a gyökércsúcsig.


De nem jelenti azt, hogy nem tisztelem és nem szeretem az érintett magán fogorvosomat akihez csupán 2. alkalommal voltam nála.

2019. máj. 8. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!