Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális és szakmáját értő...

Normális és szakmáját értő nőgyógyászt keresek Budapesten. Kivel vannak jó tapasztalatok? Dr. Jeney Krisztinához NE menjen senki, nagyon nem ajánlom.

Figyelt kérdés
Akihez soha SENKI NE MENJEN az Dr. Jeney Krisztina. Én sajnos voltam nála mert jó véleményeket olvastam róla. Végtelenül bunkó volt és már az elején közölte, hogy amiért jöttem azt ő nem tudja, hogy miért van, úgyhogy akkor normális. Persze ezt végtelenül lekezelő stílusban adta elő. Azután következett a vizsgálat. Szinte nem is volt időm rendesen felfeküdni az ágyra, már elkezte a vizsgálatot, miközben a rákszűréshez használt kis eszközt a kezembe nyomta, hogy fogjam én. Aztán akkor szólt, hogy következik a "kacsa" amikor már felrakta, ráadásul egy akkorát és olyan erővel, hogy majdnem elsírtam magam. ( Később kiderült, hogy még a mintavétel sem volt tökéletes.) Majd mutogatta nekem a belőlem kirántott eszközt és az azon lévő ( később kiderült, hogy teljesen normális) "szennyeződésre" tett megjegyzéseket. Majd megszólta a melleim formáját. Végül azt találta, hogy minden teljesen normális, de ennek ellenére felírt két gyógyszert is. (?) Amikor pedig rákérdeztem, hogy a rendszeresen szedett gyógyszeremmel van-e valami kölcsönhatása, akkor azt felelte, hogy szerinte VALÓSZÍNŰLEG nincs, de nézzek utána az interneten. Később kiderült, hogy egyik gyógyszer sem arra való, amilyen problémáért mentem, sőt olyanokra van ami nekem soha nem volt. Ennek következtében rosszabb is lett. Persze azt is a gyógyszertárból tudtam meg, hogy pontosan mik ezek és hogy hogyan és meddig kell ( akinek kell) szedni őket. Mindez magánrendelőben történt, tehát még azt sem lehet mondani, hogy azért volt ilyen, mert nem sokat kap érte.

#normális #nőgyogyasz #szakmáját értő
2018. febr. 7. 11:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!