Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem hiszik el, hogy...

Miért nem hiszik el, hogy rosszul vagyok? (folyamatos hányinger, gyakori hasfájás, néha véres széklet)

Figyelt kérdés

Voltuk már kivizsgáláson ezek miatt,de ott csak fruktóz meg laktózérzékenységet találtak meg helicobacter pylorit tükrözésnél,amire akkor kaptam gyógsyszereket. Ez már lassan 1 éve volt,de mostanába rosszabbul vagyok, többször van hasmenésem,állandóan hányingeremvan,már nyelni,beszélni is nehéz tőle. A véres székletet ma vettem észre először...(nem menstruációtolvan biztos). Megkértem a mamám,hogy menjünk vissza orvoshoz,mert már nagyon elegem van és jólszeetnék lenni a nyárra. Azt mondta,hogy csak megjátszom magam, dögöljek meg a színjátszásommal,semmi bajom nincs.

De mivel erős gimibe járok,mellette szertornázok és hangszeren játszok, nagyon nehéz így.Az átlagomat is nagyon lerontottam ez miatt,edzéseket is kihagyom, de nagyon szeretnék már jól lenni és csinálni a dolgom noormálisan..

Ez tényleg lehet pszhiés betegség? (Voltam már pszhiológusnál is de ő nem mondot semmit..) Mik lehetnek még az okai?



2019. máj. 8. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

IBS

Reflux

Bakteriális, vírusos fertőzés

Pszichés = szorongás, pánik sressz stb.


A véres széklet miatt fura hogy nem csináltak vastagbél tükrözést és/vagy nem küldték laborba vizsgálatra. Ez alap.


Ha meg ezek voltak és semmi gond, akkor pszichés. Túl nagy a terhelés, keveset pihensz, rossz az étkezésed/vitamin beviteled ilyesmi.

Belgyógyászt lenne érdemes felkeresni/vagy visszamenni gasztrora.

Nem írtad hány éves vagy, 16-17évesen már engem se kisérgettek sehova magam intéztem.

2019. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül nem kell a mamád. Nyugodtan mutasd meg neki a véres székleted legközelebb.
2019. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csináltad vastagbél tükrözést is,de akkor még nem volt véres a székletem,akkor a laborom is jó volt.

Savlekotot eszek

16 éves vagyok

2019. máj. 8. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy éve voltál vizsgálaton azóta vissza mehetsz nyugodtan újabb tükrözésre ha megmondod nekik hogy véres a székleted. De persze ha ez csak egyszeri alkalom volt nem biztos hogy csinálnak is.
2019. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Véres székletnél azonnal fel kell keresni egy orvost! Ne várj ezzel semmiképp.
2019. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!