Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ball oldali szúrás? Többi...

Ball oldali szúrás? Többi lent. Mitől?

Figyelt kérdés

F


Máma reggel 6kor voltam vérvételen, és aztán kivizsgáláson az orvosnál. Csak kontrollán voltam, hogy dolgozhatok-e, nincs-e valami probléma. Csináltak EKG-t, minden rendben, dolgozhatok. Reggel nem ettem semmit, mivel vérvételre kellett mennem, aztán vettem magamnak kalácsot, édességet, és teát is vettem. Otthon ebédeltem húslevest, és knédlit, és délután pedig ettem virslit.


Most estefelé olyan szűrő fájdalmat érzek a ball oldalamban, és hátul is, a hátamnál, egészen a derékig vannak fájdalmaim.


Nagyon bevagyok pánikolva. Lehet az éhségtől? Ez még velem nem volt, hogy így szúrja a ball felemet.



Mitől lehet ez? Szedek probiotikumot, mivel nemrég volt hasmenésem az “antibiotikumtól”. Átment, most pedig ez a szúró érzés. Kérlek segítsetek! Köszönöm.


2019. máj. 13. 20:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Szúró* automatikusan kijavította elnézést
2019. máj. 13. 20:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is a bal csak egy l. Ha már kijavítottad a szúrót.:)

Ha csak a bal karodban lenne, azt mondanám, a vérvételtől lehet, feltéve ha onnan vettek vért.

Viszont hogy az oldaladban érzed és kisugárzik a derekadig

lehet, hogy csak megrándítottad. Amúgy nem múlt el? Mert egyszer én is hasonló tüneteket produkáltam, és kiderült, hogy éjjel kicsúszott az egyik bordám az ízületi vápából. Azt visszarakták.

Mindenképp keress fel orvost, ha eddig nem tetted volna, mert lehet egy esetleges gerincprobléma is.

2019. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A rossz levegővétel is lehet az oka. Ne pánikolj, nekem is gyakran vannak ilyenek.
2019. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!