Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szakorvosi javaslatot lehet-e...

Szakorvosi javaslatot lehet-e más megyéből kérni?

Figyelt kérdés

Egy szakorvosi javaslatot kell beszereznem nagyon rövid időn belül. Mindezt sikerülne is, de egy szomszédos megyei kórház orvosához kell mennem.

El fogják-e fogadni ezt a szakorvosi javaslatot "itthon", az "én" megyémben?

Olyanok válaszait várom, akik biztosan tudják a választ.

Előre is köszönöm.


2019. máj. 22. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen elfogadják.
2019. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Még a kitöltő orvos sem biztos benne 100%-ig, ezért is kérdeztem meg.
2019. máj. 22. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a sztori nem annyira tiszta, de ha megvan a szakvélemény, akkor el kell fogadják.
2019. máj. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ypszilon 1980: "Nekem ez a sztori nem annyira tiszta"

Mi lenne a kérdés?

2019. máj. 25. 23:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy második szakorvosi vélemény lenne?

Miért kell a vélemény más helyről?

Meg van már beszélve, le van egyeztetve?

Orvos kérte a szakvéleményt?

2019. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Nem, ez első szakorvosi vélemény.

2. Mert nagyon sokára vállalták az én megyémben, ezért egy szomszéd megyében lakó barátom megkérdezte a szakorvos ismerősét, akivel azonnal meg tudtam állapodni egy nagyon közeli időpontban. (vizsgálat és javaslat)

3. Igen.

4. Igen.

Azt, hogy pontosan milyen szakorvosi javaslat, milyen orvos által, nem áll szándékomban ismertetni. A kérdésem nem is erre irányult, hanem arra, hogy lehet-e.

2019. máj. 26. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem is kell elárulnod, csak kérdeztem.

Ahogy így leírtad, működik a dolog persze, ha a másik vállalja és meg tudtatok állapodni, akkor természetesen.

Én nem kételkedtem benned, csak érdekeltek a részletek, köszi, hogy leírtad, el kell fogadniuk.

2019. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2019. máj. 26. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!