Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az ambuláns lapon ez pontosabb...

Az ambuláns lapon ez pontosabban mit jelent?

Figyelt kérdés
"Intellektusa határesetinek imponál." A szavakat egyenként értem, de nem tudom eldönteni, hogy most mihez képest határesetileg? A magashoz, vagy az átlaghoz képest? Vagy hogy értik ezt egyáltalán? Pszichiatriai / pszichológiai vizsgálat volt, tulajdonképpen csak vissza kellett menni. És mindig ezt írják rá, a többi jellemzés végére az ambuláns lapon. Nem végeznek ilyen látogatásnál teszteket, csak beszélgetünk kicsit. Megjegyzem minden más pozitív az ambuláns lapon, mármint "gondolkodászavarra, észrevevészavarra utaló jel nem észlelhető." Szóval csak ezt nem értem. Köszi a válaszokat!

2019. jún. 3. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de elvileg a 70-80 közötti iq-t hívják határeseti intellektusnak, most nem tudom hogy ezt értette-e itt az orvosod, inkább kérdezd meg tőle ha visszamész. Vagy majd valaki válaszol rendesen úgyis.
2019. jún. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a határeseti személyiségzavarra gondolnal
2019. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
gondolnak*
2019. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Borderline(határeseti) személyiségzevar
2019. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
, amit pedig az iq-ról írt az előttem kommentelő az valóban úgy van, csak 70-84 közötti IQ-ra mondják, régen a "retardált" elnevezést kapta
2019. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csináltak semmilyen tesztet, mivel ugye beszélgetünk, és úgy írják mindig oda. Az viszont 100%, hogy nincs bajom az intelligenciával, egy erős átlag megvan! Mindenesetre majd megkérdem tőlük, de ha valaki esetleg tud pontos választ, akkor nyugodtan írja meg! :)
2019. jún. 3. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!