Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Help me lehet hogy félre...

Senkise2004 kérdése:

Help me lehet hogy félre diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
ráestem a kezemre, és nagyon fájt és mindig fáj,elmentem orvoshoz aki kb 1 méterről ránézett a kezemre aztán a szoba egyik sarkáról a röntgenre, és az mondta hogy zúzódás, nekem már volt zúzódásom és az nem ilyen ez sokkal jobban fáj most is csak egy kézzel gépelek, az egész karom fáj főleg a könyék a váll és a csukló
2019. jún. 3. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
vissza kell menni a traumára. CT? MRI?
2019. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miert kellene mri es ct??? Tulzasokba azert ne essunk.

Rontgen viszont kellett volna.

2019. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Röntgen volt. Az kérdező azt írja, hogy az orvos 1 méterről ránézett a röntgenre. Ebből gondolom, hogy volt röntgen. Előfordul, hogy olyan szögben van a törés, hogy a röntgen nem látja, ezért kell CT. Nem feltétlenül, csak ha meg akar gyógyulni a kérdező.
2019. jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, de a CT-t nem a beteg indikálja és a röntgen bőven elég.

Fájhat a zúzódás is nagyon, jobban, mint amikor utoljára volt, semmi köze ennek ahhoz, hogy volt-e már ilyen és az milyen volt.

2019. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!