Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Súlyos leégést, felhólyagosodo...

Súlyos leégést, felhólyagosodott bőrt hogyan kéne kezelni?

Figyelt kérdés
A hétvégén rendezvényen voltam és csak délben kaptam kézhez a szervezői kártyát, amivel bejárást kaptam a szervezői sátorba, ergo csak déltől tudtam árnyékba húzódni. Sajnos nagyon fehér és érzékeny a bőröm és eléggé leégtem. A bal vállam elég rendesen fel is hólyagosodott. Mit tudnék tenni?

2019. jún. 19. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
aloe spray, hidegvizes borogatás, majd hámosító krém
2019. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Patikába bemész és kérsz leégés utáni krémet, pár éve én is így jártam, és adtak egy nagyon jót, meg valami habot is nem emlékszem már a nevére ezeknek, de az baromi jó volt. Aztán bőrgyógyászhoz mentem mert oké hogy szépen elmúlt, de maradt nyoma amitől megijedtem és felmérte az anyajegyeim állapotát, leginkább a vállamon ahol megégtem és bizony mondta hogy még nincs baj, de még 2-3 leégés és már lehet baj belőle tehát vigyázzak rá nagyon. Na meg persze naptejet mindig kenjek magamra és figyeljek oda.
2019. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a hab Panthenol hab volt. Pár hónapja leforráztam magam itthon. Rohantam a patikába Panthenolért. Nagyon jó!!
2019. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!